Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1973 Chevrolet Monte Carlo

Harika...ama bu fotoları çekerken aracın yanında 2-3 tane manken olsa bence auto show luk:D

xx

Herkese teşekkürler :)
Ancak pek fazla günlük binilecek bir araç değil aslında. Basınca KM'de 1.5 2 milyon yakıyodu :) Bir de insan kıyamıyo. Yağmur çamur 1 kere bile görmedi araç.

MaşeALLAH fıstık olmuş fıstık..bunda uzun yolun tadını düşünemiyorum..

İmrendim =)

Facete görmüştüm hikayesini okumak bugüne kısmetmiş Maaşallah Ayberk...

Ellerine sağlık Ayberk kardeşim.Mükemmel bir iş çıkarmışsın ortaya.Binmeye gerek bile yok.Otur karşısına kahveni yudumla yine zevk verir bu araç adama.:)

Arabayı almayı düşünen varsa bana 20.000TL versin aynısından yapayım puhaha

Muğlada antepli bir usta ormanın içinde bu tür araçların modernizasyonunu yapıp satıyor.Üstelik aynen senin yazdığın fiat civarlarında Ayberk.:)Arabaların modeli düştükçe fiatı yükseliyor.

Muğlada antepli bir usta ormanın içinde bu tür araçların modernizasyonunu yapıp satıyor.Üstelik aynen senin yazdığın fiat civarlarında Ayberk.:)Arabaların modeli düştükçe fiatı yükseliyor.

Araç bize 15.000TL civarına mal olmuştu Tekin Abi herşeyiyle. 19.000'e satmıştık. Bizden sonraki sahibi de 25.000TL'ye satmış.
Şimdiki alan sahibi 40.000$ istiyo, görünce şok oldum.. Hani o fiyata satılması için o arabanın tamamen orjinal olması gerek. Restore edilmiş bir araç sonuçta..
Umarım alıcı çıkar o fiyata diyeyim bari :)

Araç bize 15.000TL civarına mal olmuştu Tekin Abi herşeyiyle. 19.000'e satmıştık. Bizden sonraki sahibi de 25.000TL'ye satmış.
Şimdiki alan sahibi 40.000$ istiyo, görünce şok oldum.. Hani o fiyata satılması için o arabanın tamamen orjinal olması gerek. Restore edilmiş bir araç sonuçta..
Umarım alıcı çıkar o fiyata diyeyim bari :)
Antepde "kurtlu baklanın kör alıcısı vardır "derler.Ayberkim belki o fiata veremez ama oda para kazanacaktır sonuçta.:)

Geri
Üst Alt