Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

195/55/r15 Lastik Öneri

Az önce telefonla bir fiyat aldım Nokian için 195/55/r15 85H 211,00TL 85V 245,00 TL ....
( Serisini sormayı unuttum gerçi :) )

Michelin en uygun olarakta 255,00 TL fiyat almıştım...

Şimdi Nokian 195/55/r15 lastiklerimi taktırdım ... :) tanesi 210 tl geldi çok deneme şansım olmadı mesafe kısa olduğu için ancak gayet iyi gibi duruyo :)

Bir sorum olacak aracın içinde çok boğuk sanki egzos varmış gibi bir ses oluyo 60 km/h'tan sonra gaza basmasam boşa atsam bile bu ses geliyo ... Ben sesi lastikler yapıyo diye tahmin ediyodum fakat lastikleri değiştirdim hala bu ses var... En sessiz lastik Nokian diye konuşuluyo .. Acaba farklı bir sorun mu var ?
Çünkü 60 km/h altında giderken parke yolda dahi içerde pek ses yok ...

öncelikle hayırlı uğurlu olsun...acaba lastiklerin üzerinde yazan menşei üretim yeri neresidir rica etsem öğrenebilirmiyim???
ses sorununa gelirse lastikle alakası yok gibi gözüküyor bir çok etken var örnek verecek olursak egzos, baskı balata, şanzıman, rot gibi olabilir....

Teşekkür ederim...
Rot eğer bu etkenlerden biriyse olabilir çünkü rot balans yapılmadı şuan 500 km bi lastik alışsın daha sonra yaptır dedi lastikçi ... Menşei üretim yerine aşağı inince bakayım bakmayı hiç akıl etmedim...

teşekkürler...doğrudur ya finlandiya ya rusya olmalıydı...kazasız belasız eskitmek nasip etsin...

Arabadaki Boğuk uğultu sesin sorunu porye bilyasındanmış ayrıca jantımda eğikmiş :) Bilgi amaçlı sizinlede paylaşayım dedim...

yarın yaptırıcam bugün üzerimde para yoktu o kadar ...

Ne kadar masraf istediler o işlem için? Hani başıma gelirse diye soruyorum yanlış anlamayın.

Geri
Üst Alt