Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

195/55/15 yerine 195/60/15 olurmu?

Firestone'lar 58.000 devirdi, nasipse 60.000'den ümtliyiz :)

Arkadaşlar ben lastiklere tel üreten bi firmada çalışıyorum... Ve aklınıza gelebilecek hertürlü lastik firmasına tel gönderiyoruz brigstone ve lassa hariç... çünkü onların kendi fabrikaları var... ben telin son üretildiği noktadayım yani makineden bobini alıp pakete ben koyuyorum... kalite kontrolunude ben yapıyorum... bir firma acaip titiz... good year... cins cins teller istiyorlar ve en ince ayrıntısına kadar inceliyorlar... en ufak hatayı affetmeyip geri gönderiyorlar... eğer tele gösterdikleri hassasiyeti lastiğede gösteriyorlarsa mükemmel bi sonuç çıkar ortaya... hiç goodyear kullanmadım ama emin olun bu işe girdikten sonra acaip merak ettim...

Eski arabamda goodyear vardı genel olarak memnundum, sadece biraz sertti.. Benim öncelikle istediğim yol sesini azaltması için birazdaha yumuşak bir lastik almak.. Bunlarda da öne michelin energy saver ile Nokian çıkıyor ama benim gönlümde Nokian daha önde :)

Eski arabamda goodyear vardı genel olarak memnundum, sadece biraz sertti.. Benim öncelikle istediğim yol sesini azaltması için birazdaha yumuşak bir lastik almak.. Bunlarda da öne michelin energy saver ile Nokian çıkıyor ama benim gönlümde Nokian daha önde :)
mehmet sana güveniyoruz o zaman :)
nokianın fiyatı nedir peki??

kormetal getiriyordu galiba yeni ana distribütör

Evet Nokian lastiklerinin yeni distribütörü kormetal.. Eser teşekkür ederim sağolasın :) Nokian 195/55/15 89 H XL fiyatı 180 TL ama hepsiburada da 178 TL..

uğraşma internetle fiyatı nerden aldın pm atar mısn?

sökme takma balans ücretini unutmayın arkadaşlar

Geri
Üst Alt