Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

195-55-15 lastik tavsiyesi-starmaxx hakkında bilgi

Çağlar abi, 205-55-15 ten bahsediyoruz di mi? ara hızlanmalarda hissedilmeyecek bir kayıp sorun değil, ama ben tüketimin artabileceğini düşünüyordum..205 in görüntü olarak daha güzel duracağından eminim, eğer aman aman bir fark olmazsa, lastikleri 205-55-15 alırım gibi görünüyor..

205-55-15 güzel olur.

abi niye öyle diyorsun? bak adamların sloganına: "starmaxx bir Abdulkadir Özcan A.Ş. markasıdır.."

Harun bu tarz lastıklerın neredeyse hepsını denedım sonucları benım acımdan pek iç acıcı degıl...Kım nasıl kullanıyor bılmem ama senın arac bende olsa kesınlıkle almazdım.Lastık sureklı degısebılecegın veya butce ayırabılecegın bır durum degıl.
Bilinen bir marka kendını ıspatlamıs bır fırmanın urununu tercıh ederdım.Benım arac 1.6 105 hp altına aldıgım lastık tanesı 330 tl tanesı150 tlye kumho vs gıbı bır dunya marka var.

Harun bu tarz lastıklerın neredeyse hepsını denedım sonucları benım acımdan pek iç acıcı degıl...Kım nasıl kullanıyor bılmem ama senın arac bende olsa kesınlıkle almazdım.Lastık sureklı degısebılecegın veya butce ayırabılecegın bır durum degıl.
Bilinen bir marka kendını ıspatlamıs bır fırmanın urununu tercıh ederdım.Benım arac 1.6 105 hp altına aldıgım lastık tanesı 330 tl tanesı150 tlye kumho vs gıbı bır dunya marka var.

dunlop ta olmaz mı diyorsun? bilindik marka..140-150 ye falan 205-55-15 satıyorlar..

Yuvarlanma çapı artacağı için 1.9tdi motorda tüketim azalabilir de.

Geri
Üst Alt