Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

193 Km ile yapılan çarpma testi.

Vay anasını be arabaya bak kutu gibi oldu, aşırı hız yapmayalım Lütfen :eek:key:

Allah kımseye yaşatmasın.... gerçekten çok yüksek bi hız ve çarptığı kütle sabit ve ağır bi duvar sarsılmıyo bile böyle bi enkazdan cenaze bile çıkmaz...

sağlam sadece arka lastik kalmış. depo bile çarpma anında yakıtı koruyamıyor, benzinin akmasına rağmen parlama yada patlama olmadı hayret, bu kadar hazin bir kazada patlama olması gerekiyor.

sağlam sadece arka lastik kalmış. depo bile çarpma anında yakıtı koruyamıyor, benzinin akmasına rağmen parlama yada patlama olmadı hayret, bu kadar hazin bir kazada patlama olması gerekiyor.
Risk yaratmasın diye muhtemelen yakıt yoktur abi su yada benzeri birşey koymuşlardır diye düşünüyorum motor çalışmıyor çünkü,çalışsa dediğin gibi hem paramparça olur insan hemde fena halde yanar tabi öldükten sonra!Allah kimseye en ufak kaza yaşatmasın 193le duran bi kamyona çarptıgınızı düşünün sonuç bu görüntü ile aynı olur.

xx

hız felakettir bugün arabayı götürürken kaput açılmasın diye yavaş gittim öncesinde zaten kontrol etmiştim. bi tane şirket lineası uçarak arkamdan geliyor ama biliyorum yol yapım var teke düşüyor yol daha da yavaşladımki geçsin. ama çoğu arkadaşımızın arabası bu kızlara ulaşıyor aman dikkat arkadaşlar. o hızlarda sizi farketmek çok kolay olmuyor her zaman

off fena paket oldu , dün gecede temde sag şerit giderken bitane 306 sadece sisleri acıktı 150km hızda falan emliyet şeridinden çıktı son anda fark edip firene bastım arabada da 5 kişiydik dolu oldugum için yavas gidiyordum böyle insanlar oldukran sonra trafıkte harbi yazık

gaz pedalına altında yumurta varmış gıbı basalım basmayanları uyaralım:)

Geri
Üst Alt