Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19'' RS6 jant

MRA 23

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şu kışı atlattıktan sonra şuan aracımındaki 18'' replika a5 lerin yerine bunlara geçmeyi düşünüyorum...Yorumlarınızı bekliyorum :rolleyes:

2jkifw.jpg

37816688750e60c6d583og.jpg

bence yanlış anlama mert s5 ten çok daha guzel bı jant leonada çok yakışıyor

bence yanlış anlama mert s5 ten çok daha guzel bı jant leonada çok yakışıyor

benimkiler s5 diil,düz a5 jantı...kollar çatallanıyo yani sona doğru...bunu dün gördüm 19 u inanılmaz gerçekten...kollar devasa duruyo ve göbek içerde.tam istediğim gibi:)

Yakışabilir tabiki shop lazım ama fikir açısından...

Senin hoşuna gitmişse kralı gelse ne yazar bize sorman anlamsın sen iste yeter beğenmişsen kimse ağzını açamaz:)

benimkiler s5 diil,düz a5 jantı...kollar çatallanıyo yani sona doğru...bunu dün gördüm 19 u inanılmaz gerçekten...kollar devasa duruyo ve göbek içerde.tam istediğim gibi:)

pardon karıstırdım a5 ti dogru.ben gormustum leon uzerınde füme rengını çok iyi duruyordu..istedigin bı jantsa degerlendır tabi =)

çok güzel bir jant.q7,a5,a3 bikaç arabada canlısını gördüm cidden audinin en güzel jantlarından biri diyebilirim.sen beğendiysen zaten hiç düşünme al.ama ben nedense audi jantlarını başka arabada görünce yakıştıramıyorum çok.ama dediğim gibi sen beğendiysen bize zaten laf düşmez

aslında fazla masrafa girmeden ve lastik masrafı da çıkmadan 18 ini de tercih edebilirim belki ama...

Geri
Üst Alt