Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19 Ocak 2014 SCW paintball organizasyonu..

Olcay , igci ve ben 11.30'da içerenköy carefour'da buluşucaz.Şeçkin arkadaşımız çevreyolundan direk gelicek. Ayrıca Büyük olasılık [MENTION=23275]Hyper[/MENTION] barış yarın geliyor

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

beni de yazın bi aksilik olmazsa ben de geliyorum :) cezmi abi numaranı kaydettim istanbulun yabancısıyım üsküdar ferahtan geliyorum bu taraflardan gelen olursa peşine takılabilirim yolu hiç bilmiyorum :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ayrıca yarın sticker temin edebilirmiyiz ?

ahmet bey yol konusunda o tarafa iş yeri yakın olan [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] yardım edebilir.Ayrıca sticker hiç sorun değil.Geldiğinizde alabilirsiniz.

1)Lejyoner
2)KFY
3)kfy_can
4)Absolut (+3)
5)KAPTAN
6)Reis
7)Seckin 2001
8)Argent +1
9)Mertkan
10)Aykut
11)igci
12)volkan
13)Hyper
14)ahmett879
15)?

Haydin sabah görüşürüz artık. 555 978 28 23 benim telim sıkıntı yaşayan banada ulaşabilir.

Gelen herkesin ayagına saglık harika bir organizasyon oldu,fotograflar atılacaktır..

organizasyonu hazırlayanlara teşekkürler çok keyifliydi yenilerini bekliyoruz :) her ne kadar takıma pek katkım olamasa da vurula vurula öğrenecez artık :) fotoları nereye yükleyeyim konu açılacak mı açayım mı?

Geri
Üst Alt