Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

19.90 tl ye detaylı temizlik promosyon

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında erkani tarafından paylaşıldı.

1. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    arkadaşlar dun akşam promoskoptan bir mail geldi.kampanya varmış detaylı iç temizlikte ben 2 adet aldım işine yarayan varsa degerlendırsın...
    Detaylı İç-Dış Yıkama, Detaylı Jant Temizliği ve Bakımı, Motor Temizliği ve Koruma, Kokpit Bakımı, Cam ve Kaporta Aksamda Su İtici-Kaydırıcı, Vinil Aksam Parlatma ve Koruma

http://www.promoskop.com/

2. eroldursun

eroldursun SCW Üyesi

368
    42
    28
    walla çok iyide mecidiyeköydeymiş
    bide fiyat 350 liradan düşmüş ilginç
    karşıda olsam kesinlikle kaçırmazdım

3. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    valla kardeş ben olsam karşıdanda gelırım 350 tl den düşmesine nıye takılıyosun zaten bu tarz yerlerde boyle degılmı bu fıyatlar

4. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    power cleaner ılk defa duyuyorum.Bence bılınmeyen markaların urunlerını araclarınızda kullanmayın.Telefısı mumkun olmayan hasarlar kalabılır burası turkıye adam para kazanmak ıcın ne taklalar ne yalanlar atıyorlar.

5. eroldursun

eroldursun SCW Üyesi

368
    42
    28
    fiyata takılmadım canım çok iyiymiş anlamında söledim :eek:key:
    evet doğru fiyatlar böyle hep hatta sonax ta 200 küsür dü sanırım aynı uygulama

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    müşteri çekmek için yapılmış çok güzel bir uygulama bence pek özeneceklerini sanmam ama ne olursa olsun 20 tl zaten normal yıkama parası normal yıkamadan daha kötü yapacak değil ya:)

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Bu promosyon siteleri ve cila/koruma işlerinin suyu çıkmaya başladı. 50.000e Cip aldım cümlesi gibi, hangi fiyata ne satıyorlara benzedi artık, Cayenne mi aldın Duster mı aldın diye sorarlar. Sayılan işlemler bakınca 20 TL bedavadan biraz daha ucuz. Şahsen yapılan işlemi izlerdim, gerekirse yarıda kestirip yaptırmayabilirdim. Mesela 2 fısfıs lık malzeme olsa, birinde kezzap karışımı, diğerinde sanayi sütü. Göz ile fark anlaşılmaz ama kısa süre içinde plastik aksam gıcırdamaya, jantın rengi de solmaya başlayınca iş işten geçebilir.
    Firmayı tanımam etmem ama 19 TL ye , ürün maliyetlerine bakınca, tuhaf....

8. isahin

isahin SCW Üyesi

393
    1
    18
    Belli bir sayıda satış yapsalardı reklam amaçlı denebilirdi ama bu şekilde bilmiyorum. Bide rezervasyon için 1ay sonraya atarlar kesin:)

9. cealy

cealy SCW Üyesi

113
    2
    18
    Arkadaşlar fiyakalı isimlendirmelere takılmayın.Yaptiklari iş standart iç dış yıkama, bende İstanbul'dayim genelde bu hizmet 12-15 tl. Burda saydiklarini da yapiyorlar.350 tl den 19 liraya düşme de tamamen hikaye. Hatta kötü niyetli bile buluyorum insanları kandirmak için.velhasılı zaten o paraya veriyorlar hizmeti yada 3-5 tl üstüdür baska bisi degil. Firsat sitelerindeki firsatlarin büyük cogunlugu boyle istisnalar haric.

10. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    90TL ye bakım fırsatı da açılır yakında ;)

Sayfayı Paylaş