Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19/04/2013 Maltepe Cuma Buluşması

Duvi

Kayıtlı Üye
2zish3t.jpg

2wmky9s.jpg

23m9fdt.jpg

2uhu0wg.jpg

291eqgx.jpg

2u751du.jpg

2zf01mb.jpg

16ary12.jpg

m97q8l.jpg

Gece 01:00 e kadar süren güzel muhabbeti bir gece oldu..gelen arkadaşlarımızın ayağına sağlık...Bendeki mevcut fotoları yükledim devamını senden bekliyorum selçuk @Çöllü

Güzel bi geceydi sizi saat 9 kadar beklememe deydi..@Duvi
Gürkancım sen biraz erken gelip bizde biraz geç kalınca(malum cuma trafiği) seni beklettik.
Ama gecenin sürprizini eski cuprasını satan ve yeni cuprası ile gelen Ali abi ve Toyota ile gelmesin diye artislenip sonra karşında yeni Cuprayı görünce afallayan EMREnin halleri damgasını vurdu..Tesadüf Cafe kısmıda ayrı eğlenceli oldu..Ayrıca fedakarlık gösterip ta başakşehirden gelen selçuk kardeşimizi buluşmada görmek ayrı zevk verdi..
Ha birde gecenin sonunda gitmeyen dizelime isyanım vardı(yazılım şart oldu):)
Tekrar gelen herkesin ayağına sağlık @cuprali @Çöllü @ghost rider @serkanreis

Tebrik ederim arkadaşlar.İstanbul'a geldiğimde bende katılacağım inşallah...:)

Güzel bi geceydi sizi saat 9 kadar beklememe deydi..@Duvi

Kardeşim senin ibizanın ön kaputtaki deriden bende almak istiyorum.Taş sıçramalarından kaputta baya taş izi oldu.Biraz geç olsada zararın neresinden dönersek kardır.Ne kadara ve nereden aldın? Yardımcı olur musun...

Geri
Üst Alt