Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18janttan 17 jantta

klcyasn

Kayıtlı Üye
Ben opsiyonel olarak 18 jant almıştım ama kış için 17 jant aldm sımdı kıs ıcın bunu kullanacam aceba 17 jantı takınca lastık basınc sensorum bozulurmu ve ya bana başka sıkıntı yaratırmı yorumlarınızı beklıyorum ?

herhangi bir sıkıntı olmaz
lastik basınç sensörü lastik dönüş sayısı farklılığı ile ölcüm yaptığı için fark etmez
aslında 17 yerine 16 kara jant alıp kış lastiği fiyarlarında 17 ye oranla daha düşük fiyatlarda lastik alabilirdin

Yeni leonu bilmiyorum ama benim mk2 fr da lastik basınç sensörü esc filan bir dizi sensörle lastik dönüş sayısıyla hesaplıyor.Bazı araçlarda bu lastikte sübap olması lazım içinde bulunuyor ve dikkat edilmezse lastik değişiminde kırılıyor.Bizde öyle bir sorun yok.Dolayısıyla 17 inçte sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.LAstikleri taktırdıktan sonra bir müddet ilerleyip aracı durdurup lastik basınç sensörüne bir kaç saniye basarak kurulum yapabilirsin...

kara jantta kötü olur die düşündüm
PDW%20%C3%BCretimi%20in%C3%A7%20Otomobil%20_%20Arazi%20Arac%C4%B1%20Jant%C4%B1%201.099%20TL%20Ma%C4%9Fazadan%20sat%C4%B1l%C4%B1k%20s%C4%B1f%C4%B1r%20-%20236876003.html
aldığım jantın resmini paylaşmak istedim bilmiyorum oldumu ama inş sıkıntı olmaz cevaplarınız için teşekkür ederim.

Senasör sıkıntı olmazda keşke 16 ya geçseydin daha rahat olırdu.

Dikkatli söküm yapılırsa sensöre bişey olmaz. Jant değişikliğinin sıkıntı yapacağını düşünmüyorum
Çünkü Üniversal sensörler var. Nereye takarsan tak. Bu da böyledir.

Arkadaşlar söylemiş zaten sıkıntı olmaz diye jant lastik biraz maliyet olmuş kışlıkta 17 biraz daha pahalı oluyor ve genişlik kaç daha doğrusu lastik ebatların nedir

kurye ile elden teslime verildi

Geri
Üst Alt