Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18inc Lastik Değişimi ve Önerisi

cemdeha

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba 2016 model 1.4 tsı 125 beygir araca sahibim.2016 nın yeni versiyonu olduğu için 18 inc lastiklere sahibim.225/40/r18 potenza bridgestone lastiğe sahibim.lastikler kötü durumda yol tutuşu konfor için değiştirmek istiyorum.
Piyasada bir çok marka ve bir çok 225 40 r 18 ebatlarını girdiğimde lastik var.elimde bulunan potenza lastik görünüşlerini yanaklarını vs arabada hoş spor olarak buluyorum beni tatmin ediyor lastik görünüşü.fakat sizin önerdiğiniz spor yol tutuşu iyi görünüşü de yanak vs potenza gibi ona yakın önerebildiğiniz lastik var mı.?

Örnek olarak lassanın driways sport lastiği dikkatimi çekti diğer lastiklerden daha kalın daha büyük gözüküyor fotoğrafta fakat oda 225 40 r 18.Teşekkür ederim.Kısa süre içinde alacağımdan dolayı acil olarak yönlendirmenizi bekliyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
arkadaşlar merhaba 2016 model 1.4 tsı 125 beygir araca sahibim.2016 nın yeni versiyonu olduğu için 18 inc lastiklere sahibim.225/40/r18 potenza bridgestone lastiğe sahibim.lastikler kötü durumda yol tutuşu konfor için değiştirmek istiyorum.
Piyasada bir çok marka ve bir çok 225 40 r 18 ebatlarını girdiğimde lastik var.elimde bulunan potenza lastik görünüşlerini yanaklarını vs arabada hoş spor olarak buluyorum beni tatmin ediyor lastik görünüşü.fakat sizin önerdiğiniz spor yol tutuşu iyi görünüşü de yanak vs potenza gibi ona yakın önerebildiğiniz lastik var mı.?

Örnek olarak lassanın driways sport lastiği dikkatimi çekti diğer lastiklerden daha kalın daha büyük gözüküyor fotoğrafta fakat oda 225 40 r 18.Teşekkür ederim.Kısa süre içinde alacağımdan dolayı acil olarak yönlendirmenizi bekliyorum.

Maddiyat el verirse Pirelli pzero almanızı öneririm çok güzel bir lastik
Kumho da öneririm lastik ısındıktan sonra performansı iyi

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Michelin pilot sport 4 veya Pirelli P zero tavsiye ederim.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Continental sportcontact 5 kullanıyorum şimdiye kadar beni hiç üzmedi tavsiye ederim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt