Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18'inç Leon janti hakkında

Oguzhan16

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ;
Öncelikle daha önce böyle bir konu açıldı mi bilmiyorum açılmışsa şimdiden özür diliyorum Aracım 1.2 tsi 110 dsg 17 jant olarak geldi üstünde ben 18'é geçmeyi düşünüyorum Bursa sorumlusu Muhammet abiyle de görüştüm bu konu hakkında 18 Fr janti takarsam aracımda cekisten veya başka bir sebebten sıkıntı çıkarır mi çok etkiler mi yani?Bir de piyasada çok satılık bu jant dan var orjinal mıdır sizce fiyatları 1300 1500 civarında çünkü.

Ekli dosyalar

• images (4).jpg
    images (4).jpg
    18.6 KB · Görüntüleme: 39
Arkadaşlar merhaba ;
Öncelikle daha önce böyle bir konu açıldı mi bilmiyorum açılmışsa şimdiden özür diliyorum Aracım 1.2 tsi 110 dsg 17 jant olarak geldi üstünde ben 18'é geçmeyi düşünüyorum Bursa sorumlusu Muhammet abiyle de görüştüm bu konu hakkında 18 Fr janti takarsam aracımda cekisten veya başka bir sebebten sıkıntı çıkarır mi çok etkiler mi yani?Bir de piyasada çok satılık bu jant dan var orjinal mıdır sizce fiyatları 1300 1500 civarında çünkü.
yuzde 95 orjinaldir araç yakıt tüketiminde gözle görülür şekilde değişim olacaktır..bu işlemi yapacaksan eğer yaz dönemi yapman daha mantıklı olacaktır..iyi günler..

yuzde 95 orjinaldir araç yakıt tüketiminde gözle görülür şekilde değişim olacaktır..bu işlemi yapacaksan eğer yaz dönemi yapman daha mantıklı olacaktır..iyi günler..

Peki teşekkürler ama orjinal olup olmadığını anlayabilme ihtimalimiz var mı ?

Resimdeki jantın replikalaı zibil gibi satılıyor.
Arıcıogluna ulaşın elinde var.
Replika oldugu belli oluyor.
30/1 ise oem olarak veya ıkıncı elde 1300-1500 gibi rakamlara alınamaz.

Bu jantın aynısı bende var fakat bu jantın orjınalını 1.300 veya 1.500 liraya almanız mumkun degil ..

bu jantın serviste fiyatı 1400 tl arkadaslar dısadan sakın 1500 lıra verıp almayınız

Bu jantın aynısını Eskişehir grubumuzdan Bi abimiz kar lastikleriyle birlikte orjinal olarak 2000₺ ye aldı

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Yakıt ve performans olarak farklılık olur mutlaka. Hayırlısı olsun şimdiden

Geri
Üst Alt