Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18”

bozuk yollarınız varsa 17 inç çözüm olabilir tabiki yakıtta fark eder

FR ' ı yorcağını düşünmüyorum ama jantın kalitesi , buna büyük etken olabilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Yormaz meraketme usta ama Jantın kalitesi çok önemli jantlar arasında ağırlık farklılıkları oluşuyor buda aracı etkiliyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni aldıgım fr üstünde 18 jant var . Sizce yorar mı ? Yakıta cok etki eder mi ? 17 ye cevireyim mi ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ustam bendeki fr da 17 vardı büyük gayretler sonucunda çıkarıp orjinal 18 jant taktım çok ta mutluyum fazla yoracağını düşünmüyorum çünkü arkadaşların da söylediği gibi fabrika çıkışı opsiyonel koymuşlar zaten mühendisler gerekli testleri yapmışlardır ve 17 ye geçersen görüntü olarak tatmin edeceğini düşünmüyorum bende böyle kal

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Satmayı ya da 2017 model aracın orjinal 17 jantı ile takas düşünürseniz bana yazabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Her zaman söylüyorum müsadenizle gene söyleyeceğim. Arkadaşlar bu tarz opsiyonları düşünürken hiç bir mühendis Türkiye'de yollar bu şekilde, yakıt fiyatları şöyle diye hesap yapmıyor. Kendi aracımdan örnek vereceğim. Ateca Türkiyede 141.000 TL yani yaklaşık 32.000 Euro aynı araç Almanyada 24.000 Euro buraya kadar herşey normal görünüyor. 6 bin euro pek büyük bir fark değil tabi euro olarak bakınca. İspanya'da benzin 1 euro ve Türkiye'de de aşağı yukarı öyle ancak can alıcı nokta şudur. Türkiye'de asgari ücret 355 euro ike Almanya İspanya gibi ülkelerde 1500 euro civarında. Yani adamların çok umrunda değiliz çünkü adamlar 16 aylık maaşlarıyla bu aracı alıyorlar bizler 90 aylık. Eğer bu ufak hesaplar yapılmaya kalkarsa 17" yerine 18" takıcam yakıtı etkiler mi gibi inanın yapanların hiç umurunda değil. onların 1.5 yıllık emeğinin karşısında bizim 7.5 yıllık emeğimiz oluyor. Düze böyle olduğu sürece 1.3 dizelin harici bizdeki araçlar her zaman çok yakacaktır...

Geri
Üst Alt