Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 Ocak Maltepe Buluşması Panaromik

Hava oradada soğuk giyim tarzlarından belli olduğu üzere :) elinize saglık güzel bir buluşma olmuş herzman ki gibi son 7 ay :)

Gelen tüm arkadaşlarımızın ayağına sağlık,yeni katılan arkadaşlarımızı görmekte güzeldi,artık buluşmalara bekliyoruz sürekli..

Birde bu fotoğraf işine çözüm bulalım artık,Bu foruma yamuk titrek fotoğraf çekmek yakışmıyor,dikkat edelim artık:)

ellerinize sağlık evet gökhan katılıyorum foto yorumuna, her geçen gün araç sayımız çoğalıyor

gidenlerin ayağına sağlık yine güzel bi buluşma olmuş darısı gidemeyenlerin de başına :zipla

SCW'ye yakışan da budur :eek:key:
Serkan Abinin eski Aracından bi Cordoba Cupra Gördüm Sanırım Böyle ince eleyip sık dokuyan arkadaşlarımızın da aramıza katılması beni Ayrıca mutlu etti herkesin ayağına sağlık..

maşallah, allah muhabbetinizi artırsın inşallah. keyifli bir buluşma olmuş.
yalnız ben corolla ne yapıyor onu çözemedim :confused:

maşallah, allah muhabbetinizi artırsın inşallah. keyifli bir buluşma olmuş.
yalnız ben corolla ne yapıyor onu çözemedim :confused:
resul oda bir üyemizin arkadaşı air lift var o arabada kumandayla kalkıp iniyor felaket bi sistem

Geri
Üst Alt