Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" o.z. Ultraleggera

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aux

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar;

aracımın üzerindeki 18" o.z. ultraleggera'ları sıkıldığım için satıyorum..
kısaca bahsetmek gerekirse
18 * 8 ölçüsünde 5*112 bijon araliğinda ET 42 dir -8cm bile yay taksanız leon ile sürtme problemi yaşama ihtimaliniz yoktur.

Jantların rengi Matt Graphite rengidir..

Fiyat olarak SON 1300 TL düşünüyorum...son ne olur diye boşuna sormayin.

4 jantta da sürtme ve çizikler mevcuttur o yüzden fiyat budur,sıfırı 3.000 tldir..araştırırsanız detaylı bilgiye ulaşırsınız.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-o-z-ultraleggera-18-jant-5x112/detay?

bu fiyata alip 200 tl'ye boyatir 1.500 tl ye 8kg'lik o.z. janta sahip olmuş olursunuz.

Aracınızı kesinlikle yormayan çok çok sağlam bir janttır,daha önce 225 40 17" olarak 17" sport up janttan sonra 225 40 18 ultraleggeraya geçtiğimde aracımda çok net rahatlama fark etmiştim.

02072010109.jpg

dsc00770f.jpg

sany1614.jpg

Hayırlı satışlar Volkanım, ne var aklında bunun yerine?

o.z.lardan bunlar için mi vazgeçiyorsun diye beni döveceksiniz biliyorum ama:D

big_270996980b7.jpg

ya da

big_22610416rhw.jpg

bu da fena değil

big_27240269o56.jpg

ilk jant güzel ama çok fazla araçta görücez muhtemelen yeni rs5 jantı. 2. pek beğenmedim. 3.de pek gösterişli değil açıkcası. sana ozdan sona daha iddalı bişeyler lazım :)

hayırlısı olsun tolkicanım..

Enkei al,bbs al,baska b oz al adam akıllı bsey al ama replıka janta para mı verceksın Oz kullandıktan sonra gayet de guzel duryolar hala.Zewk renk meselesı yawrum bılyorum ama bunlar cıdden guzel modeller degıl suankı jantların yanında

poff herkes aynı şeyi sölio..vazgeçicem sanırım satmaktan..1 saat önce kararımı vermiştim ama 1 saat içinde bir sürü kişi vazgeçirmeye çalişti..
acaba o.z.ları parlak siyaha ya da standart jant rengi olan açık griye mi boyatsam napsam..hem biraz daha büyük durabilir açık renk olduğunda...

söylemiyim demiştim ama fotosunu koyduğun jantların hiç birini beğenmemiştim ben de..
replikaysa hele.. :)

gıt kırmızı yap mavı yap pembe yap ne yaparsan yap ama sakına guzelım jantları satıp replıka bseyler alma,hanı 16 lar olur ustunde stock jantlar o zmn kafana gore alır takarsın bsey ama Oz ustune helekı bu kadar yakısıyorken baska jant almak yersız.Gummetal olabılır boya rengı olarak cok guzel durur bence,parlak sıyah da olur ama renk farklılıgı daha ıyı olur senın ıcın suan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt