Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" o.z. Ultraleggera

mesaja cevap gelir muhtemelen birazdan çok gerildim lan.. :D :D

mesaja cevap gelir muhtemelen birazdan çok gerildim lan.. :D :D

kanka aklın mantığın yolu bir...16" iyi bi lastik alicaksin 1000tl den aşşaği para vrmiceksin... ya da 18" üstünde idareten lastiği olan ama kaliteli bi jantı olan bi set alicaksn ayni parayla..biraz sabrediceksin kışın uslu durucaksın..trafikte kimseye dalaşmicaksin aracini zorlamicaksin..gel gör ki kimseye borçlanmiş olmicaksin...
belini doğrulttuğun vakit paran olduğunda da gidip 18" güzel bi takım lastik alıcaksın..hatta michelin pilot sport 2 225 40 18 32 psi basinçla hem aşırı konforlu hemde tam 8 kg.... jant da 8 kg... ne etti... 16 kg...snin orjinal jant lastik takimindan daha hafif...görüceksin ki performans kazanicaksin bile..yoksa nie subarular evolar bu jantı takio ;)

olum omer demıstı dersın Oz'la tanıstın mı bır daha baska jant bakarmısın gorucem senı.

olum omer demıstı dersın Oz'la tanıstın mı bır daha baska jant bakarmısın gorucem senı.

bu fiyata replica jant dahi alamazsin...kaldı ki formula 1 için jant üreten son derece kaliteli bi firmanın en hafif jantlarından birini en güzel rengiyle bulmuşsun..kaçiriosun..olcak iş diil..mantık dışı.

şöyle fırsatları kacırınca sınır oluyorum ıstedıgım jant bu işte

olm alasım feci geldi zaten..
mesaj trafiği içersindeyim bakalım şuan.. :S

olm alasım feci geldi zaten..
mesaj trafiği içersindeyim bakalım şuan.. :S

cevap geldi mi...
olm liseli aşıklar gibi mesajlaşmayın...adam mesajina cevap veriosa uyumuyodur..ara telefonla konuş..ne öyle kız arkadaşın gibi mesaj at cevap versin bi heyecan pır pır şekilde bekle falan...

olm eski kız arkadaşım zaten.. :D

Geri
Üst Alt