Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" Lycan Black Jant&Lastik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nakit 0...jantlarımı deiştirmeyi kafaya taktım iice...

benimkiler satılırsa alabilirim...beğeniyorum bu jantları gerçekten,beyaz şeritte yakışır diye düşünüyorum mat beyazla ;)

sadece o beyaz şeritler yüzünden zaman zaman satmaktan vazgeçmek istiyorum :D arabayı yürür halde acayip gösteriyor.

hayırlı satışlar Serbay, orjinale mi geçecen yoksa daha farklı bişey mi geliyor?

ya ben almak istiyorumda 3 ay sonra askere gidicem ne gerek var

lastikler kaç km de ?? siyah leonda da böyle durur mu?

Siyah leondada çok güzel duruyor sadece beyaz şeridi siyah yaptıracaksın o kadar. Lastiklerin toplam km sini bilmiyorum bende bi cupra kullanan abiden aldım 2 ay kullandım ve çıkarttım.

hayırlı satışlar Serbay, orjinale mi geçecen yoksa daha farklı bişey mi geliyor?

Abi orjinale geçtim bile yaylarıda söktüm şuanda orjinal yay ve lastiklerimi kullanıyorum şuanlık birşey düşünmüyorum.

ya ben almak istiyorumda 3 ay sonra askere gidicem ne gerek var

Gerek yoksa almayacaksın ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt