Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 janta lastik

Baho61

Kayıtlı Üye
18 janta lastik olarak 215-225-245 genişlik olarak her biri oluyormu 18 janta ??? Bilmemek ayıp degil :)

18 janta lastik olarak 215-225-245 genişlik olarak her biri oluyormu 18 janta ??? Bilmemek ayıp degil :)
Oluyor olmasına da bu ölçüler jantın ET ölçüsüyle orantılı. Ölçüne göre alırsan sürtme yaşamasaın. Ölçü ne kadar büyürse (lastiğin yere temas eden bölümü) yakıtın artar ve aracın seni yorar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oluyor olmasına da bu ölçüler jantın ET ölçüsüyle orantılı. Ölçüne göre alırsan sürtme yaşamasaın. Ölçü ne kadar büyürse (lastiğin yere temas eden bölümü) yakıtın artar ve aracın seni yorar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bitane audi janti var onu alicam birisinden ama a6 dan cıkma 245 lastik vardi ben ona 215 veya 225 takicam bi sorun olur mu o yuzden sordum 245 ustundekiler acaba 225 olur mu die

Bitane audi janti var onu alicam birisinden ama a6 dan cıkma 245 lastik vardi ben ona 215 veya 225 takicam bi sorun olur mu o yuzden sordum 245 ustundekiler acaba 225 olur mu die
istediğin ebatta lastiği takabilirsin, lakin (tecrübeyle sabittir) 215 üzerindeki her genişlik uzun yolda adamı bitir, kasisi geçtim yolda tırnak kadar çakılın üstünden geçsen hissedersin, hele bunu Trabzonda kullanacaksan offfff diyorum

istediğin ebatta lastiği takabilirsin, lakin (tecrübeyle sabittir) 215 üzerindeki her genişlik uzun yolda adamı bitir, kasisi geçtim yolda tırnak kadar çakılın üstünden geçsen hissedersin, hele bunu Trabzonda kullanacaksan offfff diyorum
Bende 215 den genişini istemıyorum acıkcası

benimkiler 235 40 18
V desenden dolayı sesi yüksek uzun yolda da yoruyor

Geçen bir arkadaşımın aracını test ettim 225x40x18 lastik vardı ben gayet memnun kaldım yaza doğru aracımızın yeni yüzü ile 18" yada 19" düşünmüyor değilim

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt