Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" Jant modeli önerisi

Vossen cv1 cv2 modellerine bir istersen
Ayrıca konu başlığını düzenledim

kurye ile elden teslime verildi

dezent td dark öneririm..
aynalarınızı da parlak siyah kaplarsınız 10 numara olur:)

563_TR-ALL%20LANGUAGES%20(DE)-Designs%20Engine.htm

DEZENT-TD-dark-Seat-Leon-653x316.jpg

[doublepost=1452168613,1452167731][/doublepost]

gri leondaki jant 5x100 e mi benzıyor acaba bunun 16'' varsa talibim uleyn :D

evet haklısınız turkiyedeki jantların %80'i replika. bu rakamın bu kadar yuksek olmasının sebebı orijinal jant set fiyatının satın almayı dusunen kişilerce fazla bulunması(pahalılık yada ucuzlugu kişilerin alım gucune baglı olarak degısır lutfen yalnıs anlamayın kımseyı kırmak yada ıncıtmek dııl nıyetım.) veyahutta cıdden faiş fiyat istenmesi. tabi kalıteden kaliteye fark eder replika jantlar ama benim gorusum orijinalı kadar saglam olmaz. videosunu paylasmıstım ki buna benzer bircok video paylasımıda var. sonucta can tasıyorsunuz sevdıklerınızı tasıyorsunuz allah korusun kimse kotu bırsey olmasını ıstemez. bu yuzden orijinal en iyisidir diye dusunuyorum. en iyisimi daha fazla arastırma yapmak. kazasız belasız surusler.

Türkiyede satılan jantların %80 nı replikadır.
Replika jantla neden hızlı gidilmez?
Hafif jantla hızlı gidilmez?
Bu şekilde oluşmuş bilinçsiz bir ön yargı var.
hafif jantla hızlı gidilir.replikayla da gidersiniz ama malum cukur bol tr yollarında lastiği kaptırdınız mı tak kırılma riski var.kırılan jant kaza yaptırır.ön yargı değil gercektir
replica denilince akla china,hongkong,p.l.c vs şeyler gelir.nasıl üretilmiş,jant malzeme karışımı nedir bilemeyiz.kırılabilir ya da kırılmayabilirde ama sonucta replıca jant kırılır.bunla ilgili bi dunya video mevcut youtube de.
replicayı şöle tarif edersek insanlar anlayaca dilden,tv uydu kanallarında satılan replica samsung s 6 ile 2500 liralık s6 bir değildir umarım :) adidasında replikası var.replıka demek taklit demek bunu hepimiz biliyoruz.
orjınalleri pahalı oldugu için gidiyoruz aynı jant modelinden replıkasını alıyoruz.seçim yapması size kalmış.

Geri
Üst Alt