Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 Jant Lastik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

almir

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabayı sattım jant lastik duruyor lastikler bir kaç ay kullanıldı jantlarda çok temiz isteğen olursa 1400 TL fiyat.

Jantlarda canavarmıs abi Hayırlı satışlar :)

hayırlısı olsun hani satmaktan vazgeçmiştin arabayı :)

lastikler ne marka onuda belirtirsen bence daha iyi olur Ali

Sorma abicim son anda karar verdim ve hiçbir arabamın arkasından böyle üzülmemiştim vallahi hayırlısı diyelim. Yeni kasa LE10 çıksın saniye durmayacam hedef 2012 :D .
Lastikler Sava marka.

Sorma abicim son anda karar verdim ve hiçbir arabamın arkasından böyle üzülmemiştim vallahi hayırlısı diyelim. Yeni kasa LE10 çıksın saniye durmayacam hedef 2012 :D .
Lastikler Sava marka.

hayirli olsun hani vazgecmistiniz satmaktan arabayi :)
Arabayı alan kişi bendim bir büyüğüm derdi :) satıcının gözü kaldıysa içinde kaldıysa alma o malı :D aldık araç perte çıktı işin esprisi tabi eskilere gittim öyle ama araba gitti Ali abiyle hala görüşürüz dost kazanmış olduk önemlisi olan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt