Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 jant lastik aranıyo

Ben geçen hafta muğla milasdan 18 fr jantı alacaktım parasını felan ödedim kırık kaynak yok yazılmış benim amcamda iş gereği muğlaya gitmişti tamamen denk geldi geirken jantları getrecekti ki jantları aldgm kişi ambara verdi amcam sonradan ortaya çıktı rastgele gitti ambardan tam jantları alırken bi baktı 3 jantta kaynak var hrmen geri bıraktık saolsun aldgm kişi parayı iade etti hemen ama şuan hala ilanda 800 tl yazmış fiyatıda aşırı uygun zaten haberiniz olsun benm eğer amcam orada olmasaydı ben boşyere hem buraya gelirken hem gönderirken iki kere 100-100 kargo parası verecektim dün uyardıgım halde açıklamaya yazmamış hala

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam ben jantları salı günü boyaya vercem siyah renge takas düşünürsen haber verirsin salıya kadar yoksa bn daha vermem jantları :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sen ver hocam boyaya. Ben biraz kararsiz kaldim.

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt