Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18'' jant kullanan arkadaŞlar........

suanda sadece 18'' jant var leylek oldugu ıcınn goze hos gelmıyor fakat sertlık bakımından hıcbır farkı yok ama dıkkatlı kullanmakta yarar var yoksa yanak yapabılır lastıklerın..

Bende 18 jant ve 3 cm yay dusunuyorum.5 cm antep yollarida sikinti yaratabilir :) Hemde cok abarti olmaz diyorum boylece

yay eichbach kullanırsan lastiğinide V desen seçmemeye özen gösterir yumuşak bi lastik seçersen konforda çok rahatsızlığın olmaz elbette 16 kadar yumuşak olmayacaktır ben leonumla 16-17-18 jant kullandım yay olarak eichbach 3.5 ve 5cm kullandım birde koni coilover kullandım sıkıntım olmadı bu birazda kullanıcının isteğine bağlı bi durum çok konfor bekleme ama çok konforsuz olduğu da söylenemez....

aracının orjinal ebatı 16 ise konforu bozmıyım diyosan en fazla 17 takman lazım çünkü süspansiyonun ona göre yapılmış benim aracın orjinal ebatı 18 süspansüyon ona göre yapılmış ama nekadar süspansüyon 18 lere görede yapılmış olsa istanbul yollarında rahat kullanamıyosunuz lastikçinin dediği doğru hem ön takımını bozarsın hem sürüş konforun biter

dostum ben 18'' jantları orjinal yaylarla kullanıyorum gayet rahat fakat görüntü biraz yüksek ve 16'' kullanan arkadaşların söylediğine göre benim süspansiyonumdaki konfor 16ya oranla çok düşükmüş. 18''in yakıt etkisinin de daha fazla olduğunu söyleyenler var.. bana sorarsan 17 al derim dostum

benim arabada 18 jant ve coil var yarın buluşmada olucam gelirseniz incelersiniz

Geri
Üst Alt