Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" Jant düşünüyorum önerileriniz nedir.?

jant seçimi göreceli olduğu için karar vermek zor yanlız hafif olması gerek
benim leonun uzerinde gelen 16" jant + 205/55/16 lastik toplam ağırlık 18,4 kg
17" agra + 225/45/17 lastik ağırlığını bilmiyorum.
yanlız benim 18" BBS CK + 225/40/18 lastik toplam ağırlık 21,25 kg

bu arada imzanızdaki arka tampon zaten cupra tampon değilmi ?

gökhan abi tampon ve jant olaylarına bende girmek istiyorum yalnız ikisini aynı anda hayata geçiremem önce jant alayım diyorum aklımda da agra var sendekileri ben alsam :)

gökhan seni arkadaşıma getireyim seç alll

Gökhan abi benim yeni favorilerim den olan SUPERTURİSMO LM bence bi ona da bak derim şimdiden hayırlısı olsun :)

abi kusura bakma zevk meselesi ama oz lar cidden leonlara gitmiyor..o jantı ben evo s2k sti gibi arabalara daha çok yakıştırıyorum.almanlarda pek hoş durmuyor ve replicası çok..bbs lm vs. farklı bir jant bence çok daha güzel olur

abi kusura bakma zevk meselesi ama oz lar cidden leonlara gitmiyor..o jantı ben evo s2k sti gibi arabalara daha çok yakıştırıyorum.almanlarda pek hoş durmuyor ve replicası çok..bbs lm vs. farklı bir jant bence çok daha güzel olur

Bencede ozlar pek yakismiyor ama sadece hafif ve kalitrli olmasi insanin aklini celiyor

hafif kaliteli olan OZ'lar bence leona çok iyi gidiyor :D:D renk de siyah araçta yine siyah diyebilirim yada siyaha yakın tonlar.

Önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Tufan;İmzamdaki aracın arka tamponu FR zaten ben hem öne taktıracağım,hemde diger aracımızın önü arkası takılacak..

Arkadaşlar şimdi ben dün kayadibine 1 000 tl lik kapora yatırdım ve yaklaşık 5.500 tl lik siparis verdim salı günü iki aracımızada montajlama yapılacak,kol dayama tamponlar vs (şu an için spor pedallar mevcut değil eryadan bakacağım),kol dayama yada tampon düşünen varsa benim siparişimin üzerine ekletelim kapora vermek zorunda kalmazsınız hemde daha cok ürün olursa indirimi dahada fazla yaptırabiliriz,Jantlar için kafam karıştı çok secenek ve model var gercekten..

Bir aracımdan cıkacak jantları Fahrettin arkadaşımıza opsiyonladım,ilk o istemişti cünkü diğeri içinde Punishkerp ile görüşeceğim oda ilk isteyenlerden:)
Aracına ekstra taktırmak isteyen olursa telefon numaram 0532 627 97 14..

İyi pazarlar..

Geri
Üst Alt