Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 inc r8 jant 225/XR40/18 lastik ebat

Her otomobil üreticisi, o model için , değişik ebatlardaki lastiklere ait basınç değerlerini yazar, kitapçıkta olmalı

aynı ebatlarda 32 basınçla kullanıyorum

Her otomobil üreticisi, o model için , değişik ebatlardaki lastiklere ait basınç değerlerini yazar, kitapçıkta olmalı

Abi o arabın ustundede yazıyorda sonucta ban lastıklerı deıstım 18 inc taktım havayı kıtapcıktakı gıbı yapsam abes kacıyor onun ıcın 18 inc jant olan arkadsların fıkrını almak ıcın sordum yoksa bende bılıorum kıtapcıkta yazdıgını ıstbul sartlarını dusunerek yazmamısıslar avrupa sartlarına gore kıtapcıga uyarımda tr asflatlarına uyarsan araba yalan olur.

32 olmalı. 225/40/18 için uygun olan o normal şartlarda

34 kullanabilirsin 32 biraz az oluyor bende aynı ebat kullanıyorum 34 basıyorum

Hava basıncı, sadeec yol şartı için yazılmaz, optimum direnç/dayanım/yol tutuşu sağlar.

Geri
Üst Alt