Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

18 inç jant + lastik tavsiyeleriniz önerileriniz...

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında 24 tarafından paylaşıldı.

1. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Makyajsız kasa beyaz leonuma 18 inç jant taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar tabi işin en zor kısmı beğenebiliceğim jantı bulmak zor iş aslında ama sizlerin fikirlerini resimli olarak jant+lastik tavsiyelerinizi almak istiyorum...

Aracın yakıt ve performansını etkilememesi için hafif olması şart buarada...

2. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    engin abi orj CUPRA jant ı düşünürmüsün çok daha güzel olur bence

3. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Aracın giderini ve yakışını etkilememesi ve yakışması için en mantıklı seçenek OZ Ultraleggera. 18" leri 8kg ağırlığında ve piyasadaki en hafif jantlar arasında. Belkide birincidir tam bilmiyorum :)
    Jant işi çok zordur, Ben bu işten BBS Seat Sport 7 kolluları aldım kurtuldum. Memnunum araç çok güzel duruyor. Dün giderken gördüm aracımı ilk defa. Aşık oldum resmen. Gidişi çok hafif değişti. Yakışı 0.3- 0.5 artmıştır. Basarak geziyorum 8.2'de geziyor eskiden de böyleydi. Basınca 8 basmayınca 5 oluyordu. Eve gelirkende normal kullandım gereksiz gazlamalar olmadan 120-90 arası, 5.2 yaktım. 18'ler çok büyük etki yapmadı yani :)

4. bluerdem

bluerdem SCW Üyesi

253
    9
    18
    Hangi lastikleri aldınız peki? Bu aralar ben de 18 jant lastik olayına giricem de önce bütün konuları okup fikir edinmeye çalışıyorum :) aklımda S5 tepkime var ama bakalım :)

5. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Pirelli PZero Rosso aldım, konfor kaybım olmadı. Çok hafif bir kayıp var oda çukurlarda filan değilde, belediyenin koyduğu sarı-siyah tümseklerde kendini gösteriyor. Lastik baya yumuşakmış. Yol tutuşu konusunda normal diyebilirim. Adrenalinler gibi iyi yol tutuş beklenemez, ama adrenaline göre çok daha yumuşak. :) Lastik alınacaksa Michelin PS3 yada Adrenalin RE002 alınır. Ben aceleye getirdim bi an önce takmak istiyordum o yüzden o an pirelli yakaladım. :)

6. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Engin Abi bütçe varmı? Sıfır, 2.el farkeder mi? Ben araştırıyım senin için.

Bunu beğendi. 24 bunu beğendi.
  7. bluerdem

bluerdem SCW Üyesi

253
    9
    18
    çok teşekkürler bilgilendirme için..bu lastik olayından pek anlamıyorum da inşallah yanlış bi tercih yapmam..

8. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Erhanım zaten görmeseydin ERHAN gör diye bağırıcaktım ve volkan....

Sana zahmet erhan her türlü araştırırmısın...

9. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    Engin abi sifir cupra jant dusunursen haber ver, cupradan cikma sifir ciziksiz cupra jant aldim ic dis yikadim temizledim taktim ctt can gordu boyattin mi jantlari dedi o kadar sifir yani:))
    Tabi once bnm de alacak bir jant bulmam lazim:)) audi s5 janti fume renk de alabilirsin ya da cupra janti alirsin ben fume s5 alirim :))
    Tabi orjinal jantin tadini vermez replica jant ama ben artk sikildikca degistirir oldum alistim :))

Sayfayı Paylaş