Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 inç siyah fr jant nasıl durur

aizone

Kayıtlı Üye
İyi günler leon ailesi.

2011 leon aracıma 18 lik siyah fr jant düşünüyorum tavsiye ve önerileriniz nelerdir? Kullanan var ise resim alabilir miyim?A215CB38-ABEA-41A1-90DF-9CE41F3DD4D4.jpegA215CB38-ABEA-41A1-90DF-9CE41F3DD4D4.jpeg

Bu hali güzel ama devamlı temizlik lazım. Birde 18 lik jantta konforu unutun. Yollariniz güzelse sıkıntı yok ta kötü yollarda cok dikkatli kullanin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ben de öyle düşünüyordum, hatta alırken 17" ile değiştirseniz olmaz mı diye bayi ile pazarlık bile yaptım da olmuyormuş :)
Şimdi alıştım, konfor olarak 17'den çok da kötü değil aslında.

Önceki Golf'üm 15" jantlarıyla aşırı konforluydu ama onda da duruş çok kötü oluyor.

Benim için tek kötü yanı, lastik yenilenmesi gerekince fiyatların 16/17lerden uçuk derecede yüksek olması. Çevremdeki herkes 200 - 300 liraya rahatlıkla düzgün kışlık lastik alırken ben Petlas için 475'ten aşağı fiyat bulamadım, gerçi 500'e Falken aldım, memnunum da.

Yalnız orjinal siyah var mı? Yoksa boyatacak mısınız? Boyatacaksanız hiç girmeyin, çizilince çok vasat görünecektir. Jantların dış kısımları hafif çıkıntılı, park halinde çok sürtülüyor, direkt çiziliyor, bir de jant yanakları çok ince olduğundan direkt jantı vuruyorsunuz, lastik ememiyor.

Aslında bu dediğiniz herşeyi düşündüm ama dikkatli biriyimdir ondan pek sorun taşıyacağımı düşünmedim.sahinden de böyle bu şekilde satıyorlar ama hiç sormadım sonradan mı fabrikasyon mu diye ama bunuda satıcıya sorucam fikriniz için teşekkür ederim

benimki 18 siyah hocam boyle duruyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-03-22-12-20-08.png
    Screenshot_2019-03-22-12-20-08.png
    244.9 KB · Görüntüleme: 47
Geri
Üst Alt