Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 inç 5x112 2011 cupra jantları satılıktır !!!

douu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 5x112 2011 kasa cupra jantları satılıktır...herhangibir kırık kaynak çatlak patlak çizik dahi yoktur...henüz 12.000 km yapmış aracın üzerinden sökülecektir...o.z ultraleggera alacagım için satılıktır gerektiği durumda o.z ultraleggera ile takas olur ....
fiyat ; 1500 tl (lastiksiz) ...pazarlık yapılacaktır...
iletişim p.m veya 0536 465 03 15...

GwTQF.jpg

wwWe9.jpg

Doğukan sitemizden Engin ve Erkan abilere ilk opsiyon tanımlarmısın onlar istiyordu bana ikiside demişlerdi muhtemelen aldık say sözünü kimseye verme ikisi dışında başkası irtibata geçene kadar :) ( bugünlük ) ricamız bu senden :)

Doğukan sitemizden Engin ve Erkan abilere ilk opsiyon tanımlarmısın onlar istiyordu bana ikiside demişlerdi muhtemelen aldık say sözünü kimseye verme ikisi dışında başkası irtibata geçene kadar :) ( bugünlük ) ricamız bu senden :)
teşekkür ederim serbay alakan için :) ama ben bu modeli sevmiyorum eskı tip olan favorim.onu aramaya devam.sanada hayırlı satışlar dogukan :eek:key:

bütçeme uygun olsa kaçırmazdım..hayırlı satışlar

hiç dikkat etmemiştim buna makyajlı cupra jantı değilmi bu :) ben eskisi sandım sorry. :)

Geri
Üst Alt