Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18' Füme BBS CH 5x112

ReDLeoNn

Kayıtlı Üye
başka jant alacağımdan sebep satıyorum Daha 2 ay oldu olmadı jantları boyatalı çizik yoktur,lastikler kumhodur orta durumdadır lastiklerin 5milim kalınlığı var daha bu yazı çıkarır! agralarla takas olabilir, ,, Jant lastik 1000TL sadece jant ise 800TL...
0507-722-20-40

hayırlı satışlar. jantların Et si kaç acaba.birde lastikleri satıcakmısın.teşekkürler.

Et bilmiyorumda eğer ibiza için düşünüyorsan ibizaya uymuyor diye biliyorum yanlışım var ise düzeltin beni :D Lastik düşünmüyorum satılacak bir lastik değil çünkü orta derece de kumho lastiklerim ama illa sat diyorsan satarım

ibiza için değil. golf 6 için düşünüyorum.Et sini öğrenebilirsen sevinirim. ben facete bbs ch aradığımı yazmıştım Murat Can sağolsun linki gönderdi.

dostum sen tamponları da değiştir tamamen orjinale dön aeroları bana ver.. :)

Geri
Üst Alt