Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 Ekim 2009 Pazar Günü Bursa Organizasyonu İsim Listesi

Serbay ben hala Bursa'da olduğum için Murat Cuma akşamından buraya gelecek. O yüzden biz sizi Bursa'da karşılayacağız. Gökmen ve Elif'in durumu kesinlik kazanmadı. Ama gelirlerse de Kocaeli'den sizinle gelirler. Murat sana onların durumuyla ilgili haber verir artık.

Tamam abla o zaman ben kocaelinden geleceksiniz billiyordum. Gökmen ve Elif'in durumu belli olduğunda haber verirmisiniz ona göre yer ayırtacağız hemde bekleriz onları :)

akın-ilkem+belgin ankara ekibine beni de eklermisiniz..
bursa da görüşürüz..(5326268381)

Ekledim :)

Serbay,yer ayarlama konusunda biraz tolerans gösterelim..çünkü her ihtimale karşı sayı azalabilir yada artabilir,ekstralar çıkabilir...Bilginiz olsun...

Bana +1 daha eklerseniz sevinirim toplam 3 kişi geliyoruz Bursa'ya :)

yarın akşam belli olacak.

peder beyden izin çıkmasını bekliyorum.

Uzak değilsin zaten Emre seninde gelmeni isterim :)

bende çok istiyorm. depoda full de pürüz pederden çıkıyor :(

pederi kandırabilirsem direkt yanınızdayım özledim valla :)

Benim Pederi kandırma yerine okulu kandırmam lazım. Oda imkansız. Aranızda olmak isterdim arkadaşlar yalnız İngiltere de olduğumdan olamıyorum. Herkeze iyi eğlenceler dilerim. :)

Geri
Üst Alt