Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 Ekim 2009 Pazar Günü Bursa Organizasyonu İsim Listesi

Kocaeli bölgesi buluşma saati güncellenmiştir arkadaşlar...

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:27 ----------

Arkadaşlar mönü seçeneklerimizde belli olmuştur ve liste en son güncel halini almıştır...

gazianteptende birtek ben varım şuan aldıgım kararla

Yalova tarafından gelecek arkadaşlar Bursa'ya varış zamanını kararlaştırıp bildirmeniz gerekiyor. Geliş saatine göre biz sizi karşılayacağız. Diğer illerden gelecek arkadaşlar için de bir buluşma noktası belirlememiz gerekiyor. Biz Bursa'da önceden buluşarak Gemlik'e öyle geleceğiz. İzmir ve Ankara yolu tarafından gelen arkadaşların da bizimle önceden buluşması yerinde olacaktır.

IMG_0214.jpg

Bir aksilik çıkmazsa o güne kadar ,biz Balıkesir'den geleceğiz nerede buluşalım Bursa da Murat cım?

Ankara bende buluşsun yönetime söyleyeceğim sonra hep birlikte ist konvoyunu karşılacayağız. Murat abi sen ve eşin, birde Gökmen + Elif yazdırmıştın 4ünüzde kocaelinde bizim gurupla birlikte geleceksiniz demi izmitte hep birlikte buluşup ist konvoyuyla birlikte bursaya geçeceğiz ?

Ankara bende buluşsun yönetime söyleyeceğim sonra hep birlikte ist konvoyunu karşılacayağız. Murat abi sen ve eşin, birde Gökmen + Elif yazdırmıştın 4ünüzde kocaelinde bizim gurupla birlikte geleceksiniz demi izmitte hep birlikte buluşup ist konvoyuyla birlikte bursaya geçeceğiz ?

Serbay ben hala Bursa'da olduğum için Murat Cuma akşamından buraya gelecek. O yüzden biz sizi Bursa'da karşılayacağız. Gökmen ve Elif'in durumu kesinlik kazanmadı. Ama gelirlerse de Kocaeli'den sizinle gelirler. Murat sana onların durumuyla ilgili haber verir artık.

akın-ilkem+belgin ankara ekibine beni de eklermisiniz..
bursa da görüşürüz..(5326268381)

Geri
Üst Alt