Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 Ekim 2009 Pazar Günü Bursa Organizasyonu İsim Listesi

PATRON

Administrator
18 Ekim 2009 Pazar Günü Bursa Organizasyonu İsim Listesi ve Detayları

Arkadaşlar geleneksel organizasyonlarımıza tüm hızla devam ediyoruz. 18 Ekim'de Bursa/Gemlik bölgesinde denize karşı mangal keyfi yaparak, SCW aile dostluklarımızı geliştiriyoruz. Tüm herkezin katılmasını dileyerek, gelecek olanların isim yazdırmalarını istiyoruz.

Buluşma Noktalarımız

İstanbul Avrupa yakası için buluşma noktamız Merter migros otoparkında saat 07:00'da olacaktır.
( İrtibat : Bilal ÇOLAKOĞLU - 0541 )
( Koray BİLGE - 37 75 )

İstanbul Anadolu yakası buluşma noktası ise Erya otomotivde saat 07:30'da olacaktır.
( İrtibat : Çağlar GÖNÜL - 0 88 )

Gideceğimiz Mekan Hakkında Bilgiler
Mekan Bursa/Gemlik'te olup, Gemlik'e uzaklığı 4 km olan Umurbey bölgesindedir. Mekanın ismi Umurbey Aytepe Tesisleri'dir.

Arkadaşlar yine ERYA otomotiv olarak bu organizasyonumuza da elimizden gelen desteği vermek maksadı ile Cezmi abinin de katkıları ile firma yönetimimizle görüşüp yapılan çekilişle bir üyemizin aracının periyodik bakımının hediye edilmesi kararını aldık. Bakımın mahiyeti standart periyodik bakımdır arkadaşlar trigerli bakım değil yanlız baştan söyleyeyim yanlış anlaşılma olmasın Vesilesi ile hepinizi bu organizasyonda da bir arada görmek istediğimizi bildiririz ... __________________

watermark.php

watermark.php

watermark.php

watermark.php

Mönü Seçenek ve Fiyatları

Karışık ızgara

Ordöv tabağı

Mevsim salatası

Amerikan salata

Karışık meyva

Kola & Fanta & Su

Fiyat Kişi Başı : 20 TL'dir.

Organizasyon İsim Listesi

İstanbul :

başak & bilal ( leon sport )

filiz&cezmi ( kyf )

tuba & çağlar & özgür ( RED SHARK - ZGR - TUBA )

murat & duygu (mry 80)

koray

Gilgamesh (Mert)+ Daisy (Süreyya)

gökhan

onur (onyuss )

dilek & yılmaz ( KAPTAN )

Cüneyt +2 (cmi87)

Ahmet&Deniz ( AHMET1907 )

şebnem(elmyra) + murat (liated)

burak (burakkk)

HaKo

Engin+1 ( TU 2424 )

Mesut+1 ( rockinrock )

ayça&emre (ghost rider & elanor)

mfb ( Mehmet Furkan )

alicanbasarir ( Alican )

ömercanılıca

kurtbil (can kurtbil )

bülent ( Bülent Mercan )

Doukan

YCO (Yiğit)

Volkan (AUX)

Doğuş (Joker)
Kütahya :

M.Ersoy + 1 (digiersoy)

Ankara :

yeşim & levent ( 06 levent 534 )

berkan & zeynep

Mert ( MRA 23 )

ogün

arda

Akın + 2

Bursa :

suniUA ( Sunay )

Süleyman + Gülbahar - 2 kişi

Okan + Çiğdem - 2 kişi ( jimmy )

Ufuk - 1 kişi

Ayhan + Emel - 2 kişi (+ Bebişimiz Zeyno)

Süleyman (Bg_lee) - 1 kişi

Sezgin (schumi) + 1 - 2 kişi

Ahmet (Tornadoo) - 1 kişi

Burak (Burakkk) - 1 kişi

Doctor(hamza) - 1 kişi

Hakan + 1 ( doğuş oto )

Kocaeli :

PATRON ( Serbay )

utab04 ( Filiz )

nicomedia + 1

Murat + Ece - 2 kişi

Gökmen + Elif - 2 kişi

Yusuf

Balıkesir :

misic + 3 ( berkem,serkan,özlem )

Mersin

GRKMSRGL ( Görkem )

Toplam Kişi Sayısı = 81

NOT : Lütfen konu dışı yazılar yazmayın buraya sadece gelecek kişiler isimlerini yazdırsın. Organizasyonla ilgili gerekli tüm açıklama ve değişiklik olursa buradan yönetim açıklama yapar. Farklı öneri, istek ve düşünceleriniz varsa BURAYA tıklayarak diğer konuda belirtiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Omercanılıca (cam car)+can kurtbil -fotocu:)

avrupa yakası irtibata çağlar anadolu yakasına bilal yazmışsın. tam tersi olmamışmı ?

Beni İstanbul'a yazmışsınız. Ben Gemlik'teyim yani beklemeyin sonra beni İstanbullarda :)

irtibatları ters yazmıssın abi
duzelttım

yazıyorum can kardesım

bülent mercan arkadaşımızda geliyomuş,ekleyiverin arkadaşlar...diğer konuya yazmış..

gördüm sezgin abim ekliyorum

Liste güncellenmiştir arkadaşlar, kopyala yapıştır yaptığım liste eski listeymiş sonradan farkettim orada ters yazılmıştı irtibat numaraları. İlavelerde eklenmiştir.

TEKRAR GÜNCEL

Geri
Üst Alt