Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 bin TL civarı temiz dizel araç arıyorum???

evet muşta çalışıyorum. fatih beyi tanımıyorum ama :S fabianın 2004 2006 arası fiyatı cazip olan 18 20 bin civarı olarak neye yetişiyorsa ona bakıyorum :)

hmm bende aslında pek giremiyorum belki de ondan haberdar değilizdir birbirimizden. baktım araca bendeki ibiza ile aynı motoru var sanırım. 106 bin ve bikaç boyayı sıkıntı etmeyecek olursak fena değil gibi duruyor

hocam bunlar gerçekten masrafsız ve az yakan arabalar.. motor aynı evet iç kısımlarda da hayli benzerlikler var
sinyal kolları silecek el freni aynı gurup.. benim gördüğüm en büyük eksi yanı motorun sesli çalışması..
bendeki benzinli belkide o yüzden çok garip geldi bana ama araştırırsanız güzel bişey bulursunuz

hm bende de 3 silindir tdı ibiza var işte bana garip gelmez hatta iyi bile gelebilir de alacağımz kişiye garip gelebilir :)

opel ve ford un tek kapılarına dikkat çoğu ya van yada vandan dönme ve çoğu ruhsata işli değil (koltuk ve cam)..
ve komyonet görünüyor..

bunların arasında otomatik vites seçeneği olan sadece corsa diye biliyorum,arkadaşım kullanıyor çok da memnun ama 20-21 civarı gibi sanırım fiyatları

bunların arasında otomatik vites seçeneği olan sadece corsa diye biliyorum,arkadaşım kullanıyor çok da memnun ama 20-21 civarı gibi sanırım fiyatları
otomatik vites seçeneği olsa daha iyi olur aslında ama dediğiniz gibi sadece corsada mı var bu özellik?

opel ve ford un tek kapılarına dikkat çoğu ya van yada vandan dönme ve çoğu ruhsata işli değil (koltuk ve cam)..
ve komyonet görünüyor..

varol abicim mrb :) uzun zamandan beri görüşemedik burada ben yoktum :S nasılsın abi? bende bi araba bakıyorum işte kendime değil ama kendim kadar yakınıma alacağız işllh.. biliyorum o dediğin durumu ama ne önerirsin pekii?

peki arkadaşlar kaç km den sonra dizel araba almayı önermiyorsunuz.bana tamirci 60-70 binden sonra alma dedi lakin 60-70 bindeki arabayada 0 a yakın para istiyorlardı.

Geri
Üst Alt