Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18 bin TL civarı temiz dizel araç arıyorum???

my_gisu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 17-20 bin tl civarın, dizel temiz alınabilecek ne gibi araçlar önerebilirsiniz?
benim aklımda polo, fabia, getz, corsa gibi araçlar var. bildiğiniz, önerebileceğiniz araçlar olursa memnun olurm. şimdiden çok teşekkür ederim..

corsa yada fabia derim ben fabia çok sesli çalışıyor ama malzeme kalitesi güzel ve sıkıntısız araba
arkadaşımda var gayette seri ve konforlu

corsa yada fabia derim ben fabia çok sesli çalışıyor ama malzeme kalitesi güzel ve sıkıntısız araba
arkadaşımda var gayette seri ve konforlu

bu fiyatlara bulabileceğim bi fabia var mıdır genelde 22 bin civarında. corsa tek kapılar var onların fiyatları daha uygun gözükyr ama onlarla ilgili de çok bir bilgim yok. bu arada att olarak mı görev yapıyorsunuz?

bulunabilir tabii en son kasada zor ama önceki kasanın temizini alabılırsınız.. corsa tek kapının piyasası biraz ölü
yani satarken ağır gider bilginiz olsun
evet attyim :) siz ?

araba yılı olarak ne düşünüyorsunuz? eski kasa ford fiesta olabilir 2006 modeller 2004 ler değil fiesta s (tekkapı 1.6) 18 bin liraya zorlayarak çekilebilir heralde yada çakma st görünümlü 1.4 ler olabilir

7 daha koy sana süper bi öneride bulunayım kardeşim :)

bulunabilir tabii en son kasada zor ama önceki kasanın temizini alabılırsınız.. corsa tek kapının piyasası biraz ölü
yani satarken ağır gider bilginiz olsun
evet attyim :) siz ?

sizinle aynı meslek grubundayız ben de dr'um. corsalar evet daha uygun diğerlerine göre fark edilecek kadar hemde. eski kasa fabialara baktım da 22 binden aşağı pek yok :S

araba yılı olarak ne düşünüyorsunuz? eski kasa ford fiesta olabilir 2006 modeller 2004 ler değil fiesta s (tekkapı 1.6) 18 bin liraya zorlayarak çekilebilir heralde yada çakma st görünümlü 1.4 ler olabilir

görüntü pek de öenmli değil spor olmak zorunda değil. önemli olan güvenilebilecek, masraf çıkarmayacak, temiz bi dizel araç olması. bayan için bakıyorum bu arada.

Hocam bu fabianın kaç modeline bakıyorsunuz ? şimdi inceleyıp dönecem ayrıca muştamı görewlisiniz orda bir üyemiz var
kendisi polis memuru fatih abi onunla tanışıyormusunuz ?

Geri
Üst Alt