Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18' bbs ch-black(orjinal)+225-40-18 roadstone lastikler

ynr03

Kayıtlı Üye
http://m3forum.net/m3forum/showthread.php?t=220768
Arkadaşlar;yakın bi arkadaşım 5-6ay önce 1600euro verip aldığı bbs ch black 18' jantlarını acil satıyor.Sadece 5-6ay golf 6 aracında kullandı ve jant-lastikde hata yok.Jantlar replica değil,söylediğim gibi orjinal bbs ve jant lastiği bana 1800e veriyor.
1.Sizce bu fiyata düşünmelimi yoksa alıp hemen takmalımı?
2.Aracımın rengi siyah(Leon),ne dersiniz yakışıklı olurmu yoksa kaş yapalım diye göz çıkartırmıyız?
Gönderdiğim linkteki jantların aynısıdır,en net olarak o fotoyu buldum.
Görüşleriniz benim için önemli ve esirgemezseniz sevinirim...tşk

herşey güzel. Jant siyah eğer ki aracı boğar ise orjinal renk kodu alınır yada istediğiniz bir renge boyanır. Fakat 5X120 olan bir jantı 5X112 olan araca nasıl uyduracaksınız? Spacer takılması gerekli onlarda pek güvenli değil diye duymuştum

herşey güzel. Jant siyah eğer ki aracı boğar ise orjinal renk kodu alınır yada istediğiniz bir renge boyanır. Fakat 5X120 olan bir jantı 5X112 olan araca nasıl uyduracaksınız? Spacer takılması gerekli onlarda pek güvenli değil diye duymuştum
5*120 bmw lerin ölçüsü değilmi?

:) jantın fotoğraflarına bakınca bmw'den çıkarılacak sandım. Bence alın güzel jant :D
ah be kardeşim yazdık o kdr be,golf 6 dan çıktı ha bular die:)
şaka maka fiyat ve görüntü olarak nedir senin görüşün?alınırmı diyosun,ayrıca yakışırmı?

ah be kardeşim yazdık o kdr be,golf 6 dan çıktı ha bular die:)
şaka maka fiyat ve görüntü olarak nedir senin görüşün?alınırmı diyosun,ayrıca yakışırmı?

Leon'a en çok yakışan jantlardan birisi alınır. Lastik markası düzgün birşey ise mükemmel, kötü bişi ise normal. zaten orjinal bbsler 2.elde bile 2000 liradan aşşağıya gitmiyor. Ama biraz daha fiyat kırarsan iyi olur lastikler kötü bi markaysa. Eğer rengini beğenmezsen de boyatırsın olur biter. :) orjinal bbs yani. kaçırılmaz. bulması da kolay değildir ben çok aradım zamanında bulsaydım bu fiyata kaçırmazdım

orjınal bbs ch ve lastık 1800 lıraya kesınlıkle kacmaz ısterse mor olsun yıne alınır :) Ayrıca orjınallerı de gercekten cok ıyı duruyor sıyah arabaya sıyah normalde bogar ama ch lar oyle durmaz

orjınal bbs ch ve lastık 1800 lıraya kesınlıkle kacmaz ısterse mor olsun yıne alınır :) Ayrıca orjınallerı de gercekten cok ıyı duruyor sıyah arabaya sıyah normalde bogar ama ch lar oyle durmaz
Eyw Can,galiba alıcam bunları...

Bide jantın orjinal olup olmadığını tam olarak nerden anlarız bu bbsde Can.Net bi bilgin varmı?

Geri
Üst Alt