Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18.11.2012 SCW İzmit/Maşukiye fotoğrafları..

Arkadaşlar diğer çekilen fotoğraflar nerede bizim dışımızda da bir sürü fotoğraf çekildi. Ayrıca organizasyon için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim ailem ve misafirlerim çok eğlendi çok güzel bir gün geçirdik

Gercekten çok eğlenilmiş..Gelemeyişimden dolayı üzgünüm ama scw ailesinin verdiği sinerji ve dostluk daha birçok organizasyona gebe oluşundan yenilerine ya nasip diyorum...

Ayrıca teker döndüren arkadaşlarımızın Kazasız belasız gunü bitirmiş olmalarıda ayrıca bir güzellik..

Ve son olarak organizasyonda emekçi kardeşim [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] Barış'ı tebrik ediyorum..Emeğine sağlık kardeşim...

en kötü günümüz böyle olsun ben orada değildim ama aklım hep oradaydı barıış tebrikler ankaradan kimse göremedim gelmedilermi?

Elinize saglık çok güzel organizasyon olmuş ah askerlik olmasaydı diyorum sadece kendi adıma bu arada bebisler kocaman olmuş gokhan Abı Yılmaz Abı ya :) Allah birliktelikleri bozmasın herkezin ayağına saglık tekrardan

tesekürler ali abi eyvallah ulvi ikinizinde olmasını isterdim kısmet değilmiş birdahaki sefere işallah :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Gerçekten güzel eğlence olmuş, sizlerin mutlu olması beni mutlu etti gerçekten. Barış tebrikler, her zaman ki neşenle güzel bir organizasyonu anlının akıyla başarmışsın ;) SÜPERSİNİZ SCW AİLEM.
Umarım kulaklarınız çınlamıştır be, gelemedik ama çok adınız geçti :D :eek:key:

Geri
Üst Alt