Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18.10.2009 - Pazar S.C.W. Bursa Organizasyonu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
walla her iki taraf da çok ağır basıyor, aynı günde hem Ankara hem Bursa bakalım ne olacak. Hele bir tarih yaklaşsın daha da netleşir. Bir tarafta uzun zamandır hayali ile tutuşup heyecanla beklediğim yeni oluşum, diğer tarafta mükemmel bir aile ortamı :D

walla her iki taraf da çok ağır basıyor, aynı günde hem Ankara hem Bursa bakalım ne olacak. Hele bir tarih yaklaşsın daha da netleşir. Bir tarafta uzun zamandır hayali ile tutuşup heyecanla beklediğim yeni oluşum, diğer tarafta mükemmel bir aile ortamı :D

Özellikle seninle tanışmayı çok istiyorum. Gelirsen çok memnun olurum. :)

İnşallah olur diyeceğim Murat. Zamanım uymazsa bile kalbimiz sizlerle. Bursa benim hayatımın en güzel yıllarını geçirdiğim yer, nerdeyse ikinci vatanım diyebilirim çok istiyorum, kısmet diyelim.

sen geliyorum diye yazdınmı?:)

Yazdım abi,takip etmiyosun sanırım :)Gerçi ben geliyorum dememe bile gerek var mı..?

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

Abi sen diğer tarafı bırak,SCW tarafına bak :) Aralık ayında gelmedin,çok şey kaçırdın..bu sefer kaçırma Faruk abi,Uludağ'ın eşsiz manzarasını.. :D

Yazdım abi,takip etmiyosun sanırım :)Gerçi ben geliyorum dememe bile gerek var mı..?

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

Abi sen diğer tarafı bırak,SCW tarafına bak :) Aralık ayında gelmedin,çok şey kaçırdın..bu sefer kaçırma Faruk abi,Uludağ'ın eşsiz manzarasını.. :D

Evet aralıkta ansızın yakalandığım ağır gripal enfeksiyon bundan mahrum bırakmıştı fotolardan çok şey kaçırdığımı gördüm zaten. Kısmet diyelim zaman her şeyin ilacı olacaktır.

Sezgin geliyorum demedin :) Ama yazdım bir kere istersen gelme :D

Sezgin geliyorum demedin :) Ama yazdım bir kere istersen gelme :D

Sezgin Bursa forumuna yazmış ama karıştırıyor. :)

2806_74971007452_697602452_1619595_4786576_n.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt