Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 vossen jant

salihalan

Kayıtlı Üye
Merhaba 225 45 17 fr jantlarimi vossen ile takas dusunuyorum ancak 18 lik sikinti cikarttigi icin 17 lige yoneldim mecburen zaten normalden genis duruyor takas etmeden once gormem lazim bunun icin siz arkasalarimdan resim bekliyorum 17 vossen kullanan varsa bekliyorum

Tesekkurler

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

18lik nasil sikinti cikartti?jantlarin et si kac ve de arabanizda kaclik yay var?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18" jant ET40-45 değerinde bulursanız sürtme olmayacaktır diye düşünüyorum. Diğer konuda kireç arkadaşımız aracının resmini koymuştu sıkıntı yaşamamak için ET değerine dikkat etmelisin.

18lik nasil sikinti cikartti?jantlarin et si kac ve de arabanizda kaclik yay var?

Jant alicagim yere sordum gobegi inceltiriz ama arkalar deger dedi yada eti incelticez dedi onuda ben iatemedim yol tutusu dusuyor aracin 17 lik belki isimi girebilir

18 lik vossen cv3 kullanıyorum.. 5 cm lik yay var, 225 40 18 lastik ölçüm.. Arkaya 3 kişi ve bagaj dolu geziyorum.. Ön taraftada araba zıplarken davlumbazdaki üst vidayı söküp attım ve artık sürtmüyor tavsiye ederim.. Bu arada aracım 2.0 tfsi fr yani daha ağır motor ve sert düşük süspansiyon

rudese6e.jpg

a7a8esa3.jpg

4a2e7yvu.jpg

yge8y4aq.jpg

vyge7aha.jpg

da6enujy.jpg

pamamy3u.jpg

7usyde3y.jpg

a6unezuq.jpg

R 1 3 5
└┼┼┤ 2.0 TFSI POWER
2 4 6

Jant alicagim yere sordum gobegi inceltiriz ama arkalar deger dedi yada eti incelticez dedi onuda ben iatemedim yol tutusu dusuyor aracin 17 lik belki isimi girebilir

Et yi 45 yapin bence 17yede dusmeyin olsun bitsin

Et yi 45 yapin bence 17yede dusmeyin olsun bitsin

Arka surter vossende dedi baskan yoksa 18 bende istiyorum olmadi baska jant bakicam varmi tavsiye

Ya bak olay su simdi bende kardesimin aracina alirken on arka farkli veriolardi vossenlerde ancak [MENTION=26324]memet_one[/MENTION] aracina alirken vossenleri on arka esit almis sende oyle yap

[MENTION=631]igci_01[/MENTION] kardeşim çok güzel söyledin ben bunu unuttum gerçekten özür dilerim. Ben alırken arkalar 9.5 ofset vardı ben ön ile aynı olsun dedim ve 8.5 ofsetli olanı gönderdiler. Sen alacağın yere sor öyle vereceklerse 18" al görüntüsü 17" e göre çok fark ediyor.

Vossen alacaksanız 8.5-9.5 yerine 8-9 tercih edin, bir çok yerde bu değerlerin sürtmediği yazıyor ;) Dua edin 5*112 bijon aralıklı aracınız var. Benim gibi 5*100 ile uğraşmıyorsunuz :)

Geri
Üst Alt