Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 ' Orjinal Jant Arıyorum ...

16-JB-364

Kayıtlı Üye
5 x 112
17 inc Orjinal Jant Arıyorum yardımcı olabilcek arkadaslar özelden yada konudan ulaşırsa sevinirim.
( Orjinal olma konusunda takıntılıyım biraz sahibinden de baktım OZ diye satılan jantların geneli replika )

Facede ikinci el sayfamızada bakabılırsın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5 x 112
17 inc Orjinal Jant Arıyorum yardımcı olabilcek arkadaslar özelden yada konudan ulaşırsa sevinirim.
( Orjinal olma konusunda takıntılıyım biraz sahibinden de baktım OZ diye satılan jantların geneli replika )
eger istersen benim aracımın uzerindeki jantlari yazlik ve kislik lastikleriyle birlikte satmayı dusunuyorum fiyatim 2600 tl IMG_6181.JPG

5 x 112
Merhaba plaka mudanyada mudanyadami oturuyorsunuz :)

Bende mudanyadayim UAU 15 beyaz leon fr gormussunuzdur belki:D

4317cea879cd6f1e67465b8c1a7d1ead.jpg

Ben 17" jant + kışlık yada yazlık lastik 1700 tl ye veririm, pazarlıkta sünnettir fiyatı düzeltiriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Var bende bu jantlardan

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt