Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 Leon orjinal resımdeki janttan arıyorummm !!!

Satana rastlamak zor serviste faiş fiyatlar istiyor çıkma yada hurdacıların elinde olabilir

kurye ile elden teslime verildi

İyi Akşamlar .Ekli dosyayı görüntüle 10159 Resimdeki 17 jantttan arıyorum acill .
Kardeşim bu resmin sahibi bizim Eskişehir grubumuzdan sevdiğimiz bi abimiz 1 hafta önce Ankara'dan aldı.. Yanlış hatırlamıyorsam fiyat o 2000-2100 ₺ die hatırlıyorum. Bence sahibindende cok vardır die düşünüyorum. Banada mk2 fr jantı lazım

Scw Heryerde
️ Aşk-ı Şehir Eskişehir
️Scw candır, Seat heyecan

Tüm scw iyi akşamlar. Servise ben geçen sene sordum aracı aldığımda extra aksesuar olarak geliyor dediler. jantlara İzmir vosmere tane başı 2500 ₺ istedi bugün ki fiyatı daha da pahalıdır die düşünüyorum. Ben bu fiyata jant+pzero lastik aldım servise değil de arkadaşların yazdığı gibi sahibinden yada forum üzerinden uyguna bulursun die düşünüyorum ;)

Geri
Üst Alt