Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17'' Leon Jantlarım ve Ön Arka Orjinal Tamponlarım Satılıktır.

alzheimer

Kayıtlı Üye
17'' Lik jantlarım ve Ön Arka Tamponlarım Satılıktır. Araç Sıfır Alındıkdan 3 5 Gün Sonra Jantlarımı Değiştirdiğim İçin Evde Kolide Durmata , Tamponlarım İse 3 4 Ay Süre Kullanıpı Aerodinamik'e Çevirdiğim İçin Evde Bulunmakta ve Kullanmadığım İçin İşine Yarayabilecek Arkadaşlara Vermek İstiyorum.

- Jantlar : 1000 TL.

- Ön Tampon : 750 TL.
- Arka Tampon : 750 TL.

Hepsini Almak İsteyen Arkadaşada Yapabileceğim İndirimi Yaparım.
İsteyen Arkadaşlar Konu Altında Bana Yazabilir.

hayırlı satışlar...
kendinizi tanışma konusunda tanıtırsanız sizi daha yakından tanımış oluruz birde resim ilave ederseniz seviniriz.
saygılarımla

ilk mesajında satış yapanın konusu nie kapanmıyor?

Normalde kapanıyor ama yoneticilerden biri görmedi sanırım..
[MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] [MENTION=17541]RedLine[/MENTION] [MENTION=22199]tugra kazım[/MENTION] [MENTION=5017]Absolut[/MENTION]

kendinizi tanıtan bir konu acmadan ve Yönetimden izin almadan satış konusu acılamaz konu kilit, içerik silindi

konu yeniden açılmıştır. yalnız konunun ilk mesaj içeriğini yeniden güncellemelisin silmiştim çünkü [MENTION=25694]alzheimer[/MENTION]

Geri
Üst Alt