Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17'' Leon Jantlarım ve Ön Arka Orjinal Tamponlarım Satılıktır.

Tamponlarınız standart tamponmu cupra mı.? 750 tl yazmışsınız tampon içeriğini göremedim..

Tamponlarınız standart tamponmu cupra mı.? 750 tl yazmışsınız tampon içeriğini göremedim..

2012 makyajlı kasa ön arka tampon , tampon resimlerinide bugün paylaşırım. fırsat olmadı onu çekmeye. Bu Satış Sadece Bu Sitede Var Başka Yerde Konusu Yok.

Jant fiyatı iyide,tampon fiyatlarınız neredeyse cupra tampon fiyatında..

3 aylık tampon , hiç bir sıkıntısı yok , zaten bunu almaya kalksanız servisden sıfır gibi bu fiyata alma şansınız zaten yok. E birde arabamın her parçasını sevdiğim için , her parçası kıymetli oluyor haliyle. Ön Arka Birlikte Alana İndirim Yapıcam Tabikide.

17'' Lik jantlarım ve Ön Arka Tamponlarım Satılıktır. Araç Sıfır Alındıkdan 3 5 Gün Sonra Jantlarımı Değiştirdiğim İçin Evde Kolide Durmata , Tamponlarım İse 3 4 Ay Süre Kullanıpı Aerodinamik'e Çevirdiğim İçin Evde Bulunmakta ve Kullanmadığım İçin İşine Yarayabilecek Arkadaşlara Vermek İstiyorum.

- Jantlar : 1000 TL.

Telefon numarası alabilirmiyim mümkünse. Kuzenim için jantlara talibiz. Numarayı istedi :)

ön arka tampon ıkısını alırsak fiyat ne olur güzel bi indirim olursa talibim. hayırlı satışlar.

Geri
Üst Alt