Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 '' jant ve Lastiklerimi ve Ps 3 satılık

biLaL

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 18'' janta geçeceğim ve leonuma biraz daha uygulamalar yapacağım

Yeni uygulamalar Pedal seti + kapı krom eşikler + Coilover bu yüzden aşağıdakiler satılıktır.

Lastik bilgileri

Lastikler yıpranmamış gayet iyi durumdadır. 5000 km yapıldı hiç bir yama uygulaması görmemiştir.

Aurora. K109 H/P Ultra High Performance Summer An ultra-high performance tire delivering 215/45*17

Jantlar 17'' O.Z olup cizik dahil yoktur

Jant lastik fiyatları : 1300 TL SCW fiyatı

Ps 3 250 GB fiyatı 600 TL

Tek doulstock mevcut. cihazda çizik dahi yok 3-4 aylık cihaz garantisi kutusu herşeyi mevcuttur devam ediyor.

Format atıldı içerisinde 5 oyun mevcut.

Need for speed hot poursite
Cold of duty
Killzone
Grand trismo 5
F1 2010
Pes 2011

hayır satışlar bilal jantları unuttum bi resim falan varsa görseydik. bu arada ağırlığı nedir jantın

hayırlı satışlar bilalim şu dediklerini taktırda bakalım biiiii:D

hayırlı satışlar bilalim şu dediklerini taktırda bakalım biiiii:D

pedal seti ile krom kapı eşikleri yarın geliyo aga izmirde bi eleman var coiloverde kıran kırana pazarlık yapıyoz inadım tuttu adam lazmısın dedi nerden anladın dedim puhaha puhaha

lastik jant olayı benimkileri satarsam giricem :)

Ps3 yazınca onuda lastik sandım :D :D

Hayırlı satışlar

resimler

Kankam saol beaa :D

Ekli dosyalar

• IMG_0061.jpg
    IMG_0061.jpg
    87.9 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_0060.jpg
    IMG_0060.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 58
Geri