Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 '' jant ve Lastiklerimi ve Ps 3 satılık

Arkadaşlar istediğim jantları yaptırdığım için Ps3 3 aciliyete bindiğinden dolayı 500' e bırakıyorum bilginiz olsun bu arada jantlar Erdal arkadaşımıza verilmiştir.

Jantlar ve Ps3 satılmıştır konu kapatılabilir.

tşk.ler

vay bilal naptın ya kaçırmışım konuyu, hayırlı olsun, 18 jant ve coilover a mı giriyosun adaylar var mı :)

Tam bitsin öyle prof bi cekim yapmak istiyorum erdalcım ama gene iyi kötü koyim biraz :)

evet ender abi 18 '' kısmını bitirdik sıra coilover var ondan sonra ön kaput ve arka tamponda değişiklik olacak :)

Tam bitsin öyle prof bi cekim yapmak istiyorum erdalcım ama gene iyi kötü koyim biraz :)

evet ender abi 18 '' kısmını bitirdik sıra coilover var ondan sonra ön kaput ve arka tamponda değişiklik olacak :)

İyi bir iş oldu güle güle kullan yeni jantlarını. Daha senin bana verdiğin jantları görmedim :)

Görünce bayılmada puhaha puhaha

şaka bir yana hayırlı olsun sanada en azından 2 tarafında işi görüldü :eek:key:

Geri
Üst Alt