Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 " jan t( 5x112-tericihen s5) lastik (225 45 17 ) arıyorum

scgnbsl

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aero kit taktırdıktan sonra 16 lar sırıtmaya başladı.bu yüzden uygun fiyatlı temiz 17 " jant lastik arıyorum.tercihen s5 jantı ama aracıma yakışacağını düşündüğüm başka bir jantta olabilir.çevresinde satan eden varsa bilgilendirirse sevinirim ;)

S5 vardı bitane.

Michelin ps3 lastik. 1200TL istiyordu.

Facebook'tan golf6.com grubuna yada golf6.com sitesine girerseniz gorursunuz. Eger size uygunsa bende gorusebilirim yerinize.

S5 vardı bitane.

Michelin ps3 lastik. 1200TL istiyordu.

Facebook'tan golf6.com grubuna yada golf6.com sitesine girerseniz gorursunuz. Eger size uygunsa bende gorusebilirim yerinize.

1200 şimdilik beni aşar.o meblağlar için kredi kartına taksit yaptırmam lazım ancak.ama yinede aklımda bulunsun.teşekkürler ;)

Saticiyla gorusur sanalpazarda %5 komisyonla kredi karti imkaniyla alabilirsiniz diye dusunuyorum

Geri
Üst Alt