Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 inç jantı olanlardan paylaşım bekliyorum :)

erol bey benimki için diyorsan fazlada ii deil biraz leylek:):eek:

erol bey benimki için diyorsan fazlada ii deil biraz leylek:):eek:
evet seninki için demiştim,bana iyi gibi göründü :)
bende 16 inç var kendi üzerindeki jantlar aradaki boşluk senin resimdekinden çok çok fazla duruyo seninki leylekse benimki deve o zaman :D

murat jant ısıne gıreceksen bence 18 alıp 3,5-4 cm lık yay tak yamponlarında bu sekılde kalsın cok guzel durur bence benım aracın resmını koyayım dıcemde bulamıyorum:mad:

murat jant ısıne gıreceksen bence 18 alıp 3,5-4 cm lık yay tak yamponlarında bu sekılde kalsın cok guzel durur bence benım aracın resmını koyayım dıcemde bulamıyorum:mad:

17 lastikler odamda şuan :D yay zaten var..zaten ben 18 takarsam 2 günde balon yaparım..malum çekmeköy tarafları çukur ötesi..aracın ortasındaki motor koruma çizik içinde her zaman sürtüyor

17 lastikler odamda şuan :D yay zaten var..zaten ben 18 takarsam 2 günde balon yaparım..malum çekmeköy tarafları çukur ötesi..aracın ortasındaki motor koruma çizik içinde her zaman sürtüyor
balon olayına bişe diyemicem ama 16 jant ile 18den daha çok sürtersin altını:)

Geri
Üst Alt