Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 inç Jant ve lastik tavsiye

Fr jantlarima kavuştum.
Jantlarda Sağ sol yön farkı olduğunu farkettim. Araştırdım bütün 17.inç FR jantlar böyle.

Çubukların lastik tarafındaki üçgene bakarsanız göreceksiniz. Sağ tarafta üçgen sivri ucu geriye bakıyor. Arabanın sol tarafı ise ileriye bakıyor.

BuScreenshot_20190525-200556.pngScreenshot_20190525-200534.png üretim yada tasarım hatası değil midir???

Fr jantlarima kavuştum.
Jantlarda Sağ sol yön farkı olduğunu farkettim. Araştırdım bütün 17.inç FR jantlar böyle.

Çubukların lastik tarafındaki üçgene bakarsanız göreceksiniz. Sağ tarafta üçgen sivri ucu geriye bakıyor. Arabanın sol tarafı ise ileriye bakıyor.

Bu üretim yada tasarım hatası değil midir???
Hayırlısı olsun. Jantlarınız sanırım FR jantı değil, Style Dynamic janttır. Üretim yada tasarım hatası değil . İçiniz rahat olsun. Tüm marka ve model araçların yönlü jantları tek tarafa bakar. Üretim maliyeti sebebidir. Görsellik hariç herhangi başka bir olumsuz etkisi yoktur.

Bu jantlar 2018 model aracimin uzerinde orjinal olarak geldi. Memnunum bir problem yasamadim.

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Geri
Üst Alt