Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 inç fr jantın orjinalliği nasıl anlaşılıyor

Anılakın

Kayıtlı Üye
Aracıma 5 kollu 17 inç jantları almak istiyorum fakat bir model var kollar delikli diğerinde delik yok. Eğer ikiside orjinalse mağdur olmamak için jantın neresine bakmalıyım anlamak için?
522C7287-D295-43FE-A5FF-59C2F5559E12.pngF838BF44-4369-4530-913F-CD1221EB22F3.png
Farklı markada jant önerilerinize açığım aracım 2015 1.6 dizel 17" den yukarı çıkmayı düşünmüyorum teşekkürler.

Merhaba her 2 jantta orjinal fr jant modeli delikli makyajli kasa deliksiz makyajsiz kasa . Orjinal olup olmadini jantin arkasindaki seat hologramlarinin olup olmadigindan anlayabilirsin

2 Jantında orjinal olmama ihtimali yok. 2 jantında replikası yok
Milletimizin replikaya rehaveti yüksek olduğu için üretilmiştir diye düşündüm. Bir kere jant lastikten başım yandığı için korkarak yaklaşıyorum bu tip ikinci el ürünlere.

Milletimizin replikaya rehaveti yüksek olduğu için üretilmiştir diye düşündüm. Bir kere jant lastikten başım yandığı için korkarak yaklaşıyorum bu tip ikinci el ürünlere.
Tekirdağ da neredesin Anıl
akşama buluşmaya gel tanışalım
Çorlu park tarafında DADAŞLARIN arka tarafında
CAFE LENZA

Geri
Üst Alt