Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 agra jant ve 225 45 17 turanza takas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu foruma girenlerin kalitesini çok net ifade eden mesajlar sergilediniz.

öncelikle "Adamı çok ciddiye aldınız" bu ne biçim bi uslüptur... terbiye sınırları içerinde yazılan her düşünceye değer verilmelidir. ancak görüyorumki forumunuzdaki kriterler yüksek fiyata(size göre) jant satmaya kalkanla dalga geçmek, ciddiye almamak yönünde.

sadece bir kişi jant ve lastikleri takassız 1200 tl ye satıyor diye sanki piyasası o fiyatmış gibi davranılmış. 1200 e satan normal oluyorda. takas ile 1000 tl istemek neden anormal anlamadım. bu jant ve lastiklere sadece 1200 tl veya daha aşağı fiyat mı istenmeli, bu mudur mantığınız? daha yüksek fiyat isteyen olamaz mı?

pahalı dersiniz olur biter. saçma saçma dalga geçmeler, hiç hoş değil.

konu ile ilgili ne yazdığımı okudunmu oğuz??

ben 5000 km kullandım bridgestone lastikler,, jantlarımda gram çizik bile yok şifreli bijonle veririm ama 2000 tl üst isterim kardeşim malum serbest piyasa scw üyesi oldugun içinde sana 1999 tl sayarım

Hayırdır normalde aracı jantsız çıkarıyosun sanırım galeriden :D ödediğin fiyata jantlarda dahil! Normalde serviste senin jantların sıfırı 2000TL yani bu durumda bizim jantlarımız 1100TL oluyor (düz mantık - senin bakış açın).
Benim zaten ihtiyacım yok 18" BBS Seat Sport'larım var o jantları yedekte tutmak için teklif sunuyordum.
Senin bu tutumundan jantları satma niyetin olmadığı anlaşılır. Ben senin jantları aliim bbs'leri satiyim üstüne 1250TL ver desem aynı tepkiyi vermez misin! Ama bak serbest piyasa işte.
1000TL'yi veren 200TL daha verir orjinal jantları da ihtiyaç anında elinde bulundurur. Yada gider bi jantçıya satar 500-600TL'ye en azından. üstüne ekler 1200liralığı alır. Jantlarınızda bulunmaz hint kumaşı değil yani :) Hani bi BBS CK filan olsa elinizdeki bu tepkinizi tutumunuzu anlarım. İstediğiniz her fiyata da normal derim türkiye'de nadir olan bi janttır. ;)
Ancak agraya bu fiyatı istemeniz satılmamasına neden olur. Benden söylemesi.

Bende 5000 km yapmis 16 orj jant var..ciziksiz lekesiz..agralarin ustune 750 alirim..

konuyu hortlatmış gibi oluyorum ama kaygısız davranıp da yazmadan edemicem yukarı yazan mesajlar resmen arkadasın ilanı ile dalga gecmek olmuş kendisi siz bu rakamları yazmadan once talep ettiği fiyatı belirttiği için serbest piyasa da kalmamış durumda kalitesizlik muhabbetine girmicem ama kendisine ayıp oldugu dusuncesindeyim,
aracı alırken agraya fark verme imkanım olmadı ancak sıfır jant lastiğimi agralara 1000 tl fark vererek(ki jant lastik 17binkm de idi) alıcaktım vazgecme sebebim 17 lastik ebadında bir kış lastiğinin 16 ebadına göre en az 100 tl pahalı olması idi. hiç bir malın ederine satıcı haricinde değer biçemezsiniz görüşüm bu yöndedir 16'' jant sahibi olan arkadaşlar interneti bi açsında baksın 800 900 tl istenen bu jantlar satılabiliyor mu?? agralar elbet satılı jant lastik 1600 tl isteyenler hatta 1950 tl den ilan acanlar mevcut..

İlginize teşekkürler..
Konu sahibi cevap ve kararını vermiş...Konu hakkında daha fazla fikir ve tartışmaya gerek yok..Ki kaldıki 29.11.2011 tarihinden beri konu sahibi konuyla ilgilenmemiş..
Gereksiz tartışmalara girilmemesi için konu kapatılmıştır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt