Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17.10.2012 İtibariyle Moil ..

EmreKLKSZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
DSC_0117.jpg yaklasık bir bucuk senedir moilden yakıt alıyorum hic problem yasamadım ve almayada devam edecegim.. cogu yerde en az 4.82 ve en cokta 5.02 olan benzin dün itibari ile moilde 4.65 krs olmuş. Yakıt alırken farkettim. Yanlıs anlasılmasın kesinlikle REKLAM degildir.. Bilginiz olsun istedim ben 2 seneye yaklasıyor surekli bu benzin istasyonundan alısveris yapıyorum bence bir deneyin su durumu kacırmayalım bir daha göremeyecegimiz bir rakamda ....

Ekli dosyalar

• DSC_0117.jpg
    DSC_0117.jpg
    95.4 KB · Görüntüleme: 36
güzel fiyat bence bu paylaşımlar reklam değil diğer arkadaşlarımızında menfatidir.

[MENTION=5017]Absolut[/MENTION][MENTION=32]KAPTAN[/MENTION] artık şu imzalarınızı düzenleyinde ikizleri görelim dimi

Ekli dosyayı görüntüle 7938 yaklasık bir bucuk senedir moilden yakıt alıyorum hic problem yasamadım ve almayada devam edecegim.. cogu yerde en az 4.82 ve en cokta 5.02 olan benzin dün itibari ile moilde 4.65 krs olmuş. Yakıt alırken farkettim. Yanlıs anlasılmasın kesinlikle REKLAM degildir.. Bilginiz olsun istedim ben 2 seneye yaklasıyor surekli bu benzin istasyonundan alısveris yapıyorum bence bir deneyin su durumu kacırmayalım bir daha göremeyecegimiz bir rakamda ....

4.99TL 97 fiyatıydı bi önceki gün. 17.10'da 13krş luk indirim geldi tekrar.. 95oktan - 4.76'ydı o tarihte opette. Moil zaten %7'ye varan indirim koyuyor, benim birçok arkadaşımda oradan alıyor bir sıkıntı yaşamadılar. Sadece performansı çok çok az daha geride bırakıyor...

Saat 23.35'te shell'den 4.99'a 265TL'lik benzin aldım. Bilmiyodum yarım saat sonra indirim geleceğini :) Sabah arkadaşlarım söyledi... :)
13kuruşluk indirimden önce de moil'de fiyat 4.80'e yakındı yani :)

Geri
Üst Alt