Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17.06.2011 SCW İstanbul cuma buluşması

toyyerbugra

Kayıtlı Üye
Akşamdan ufak kareler elımden gelenın en iyisini yapmaya calıştım umarım beyenırsınız :D

dscn1423w.jpg

dscn1426d.jpg

dscn1430kj.jpg

dscn1434g.jpg

dscn1438y.jpg

dscn1439ve.jpg

dscn1456k.jpg

dscn1458e.jpg

dscn1463u.jpg

dscn1468lt.jpg

dscn1474m.jpg

dscn1476go.jpg

dscn1478v.jpg

dscn1480j.jpg

dscn1482v.jpg

dscn1483i.jpg

dscn1485.jpg

fscn1469.jpg

ellerine sağlık buğra kardeşim :D tekrardan gelen herkese çok teşşekkür ederim.

Güzel akşam olmuş,gelecektim aslında ama Basketbol macı olduğu için gelemedim:) Bir dahaki sefere ordayım,birde SCW olarak ortak bir fotoğraf makinesi alalım yahu,yine ağızlar burunlar kayık çıkmış:)

Güzel akşam olmuş,gelecektim aslında ama Basketbol macı olduğu için gelemedim:) Bir dahaki sefere ordayım,birde SCW olarak ortak bir fotoğraf makinesi alalım yahu,yine ağızlar burunlar kayık çıkmış:)

abi herkez o sıcak muhabetın ıcınde nasıl poz versın :D

ahahaha haklısın valla abi :D alalım bi makina

gelen herkese sıcak muhabbeti için teşekkür ederim.
bugra benım aracı nıye hıc cekmedın canım kardeşim ben sana sorarım bir dahaki buluşmada verıcem benım makınayı elıne her köşesini çektiricem sana sen görürsün :)

bugra benım aracı nıye hıc cekmedın canım kardeşim ben sana sorarım bir dahaki buluşmada verıcem benım makınayı elıne her köşesini çektiricem sana sen görürsün :)

bnmde dikkatimi çekti erkan abi senn araba yok :D

abim bi bunu buldum :D ama söz bidaki buluşmada senı unutmıcam bugun dagınıktı araclar nereye gıdıcemı şaşırdım :D:D
Uploaded with ImageShack.us

Geri
Üst Alt